ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Erhan Güven imzayı attı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Erhan Güven imzayı attı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erhan Güven imzayı attı

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Erhan Güven imzayı attı I231073_fbli

Erhan Güven imzayı attı Empty
MesajKonu: Erhan Güven imzayı attı   Erhan Güven imzayı attı EmptyPerş. Ocak 14, 2010 10:07 pm

Erhan Güven imzayı attı 9781_9848_sahacizgisi001

Antalyaspor, Beşiktaşlı Erhan Güven ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladı.
Antalyaspor Tesislerinde düzenlenen imza törenine Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Nuri Ülker ve Erol Taşkoparan ile Erhan Güven katıldı. İmza töreninde konuşan Başkan Hasan Akıncıoğlu, bonservisi Beşiktaş'ta olan Erhan Güven ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşma sağladıklarını bildirdi.
Akıncıoğlu, ''Erhan Güven, Antalyaspor'un gücüne güç katacaktır. Sezon sonunda Erhan ile yeniden görüşeceğiz. Erhan'ın uzun yıllar Antalyaspor'da oynamasını arzu ediyoruz'' dedi.
Erhan Güven ise Antalyaspor'a gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Artık sadece Antalyaspor'un başarısını düşünüyorum. Gaziantepspor da beni istedi. Ancak benim burayı tercih etmemin nedeni Mehmet hoca ile Antalyaspor'daki arkadaşlık. Antalyaspor beni çok istedi. Antalyaspor'a geldiğim için çok mutluyum'' diye konuştu.
Erhan Güven imza töreninin ardından takımla birlikte antrenmana katıldı.

14.01.2010
Kaynak : AA
http://www.arenafutbol.org

Erhan Güven imzayı attı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erhan Güven Antalyaspor'da!
» Iglesias imzayı attı
» Erhan Güven borsaya bildirildi
» Kewell imzayı attı!
» Hakan imzayı attı..