ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Delgado kriziyle geliyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Delgado kriziyle geliyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Delgado kriziyle geliyor!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Delgado kriziyle geliyor! I231073_fbli

Delgado kriziyle geliyor! Empty
MesajKonu: Delgado kriziyle geliyor!   Delgado kriziyle geliyor! EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 6:40 pm

Delgado kriziyle geliyor! 5557_B_delgado099

Beşiktaş'ta bir süredir haber alınamayan Matias Delgado'dan sonunda ses çıktı.
Ülkesinde tedavisine devam eden Arjantinli yıldız, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "Yönetimden izin almıştım ve tedavimi yaptırdım. Şu an havaalanına doğru gidiyorum. Bugün İstanbul'da olacağımı söyleyebilirim" dedi.
Siyah-beyazlıların sezon başında sözleşmesini dondurduğu Delgado, "Tedavim çok iyi geçti ve şu anda kendimi çok iyi hissediyorum. Bir an önce İnönü Stadı'nda Beşiktaş taraftarının karşısına çıkmak istiyorum. Onları çok özledim" diye ekledi.
Beşiktaş'ta tekrar oynamayı çok istediğini dile getiren yıldız futbolcu, "Altı aydan beri sakatlıktan kurtulmak için çok çalıştım. Durumumla ilgili olarak sık sık Mustafa Denizli ile konuşuyorum. Yönetim de benim oynamak istediğimi biliyor" yorumunu yaptı.

DELGADO KRİZİYLE GELİYOR
Arjantin'e kulübün bilgisi dahilinde gittiği kaydeden Delgado'nun dönecek olması, teknik heyet ve yönetimi harekete geçirdi.
Testten geçirilecek Delgado'nun durumu iyi çıkarsa, Beşiktaş'ta bir kurban aranacak. Yabancı kontenjanını boşaltmak için şimdilik Fink ve Tello'nun isimleri öne çıkıyor.
Ancak gerek Mustafa Denizli'nin gerekse de yönetimin net bir karar vermemiş olması, olası bir krizi beraberinde getiriyor.

16.01.2010
Kaynak : Sabah
http://www.arenafutbol.org

Delgado kriziyle geliyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Delgado geliyor!
» Delgado'ya 15 gün süre!
» Ve söz Delgado'da..
» Delgado'dan mesaj var!
» Delgado gelişmesi!