ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ferrara: "Juventus bana güveniyor" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ferrara: "Juventus bana güveniyor" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ferrara: "Juventus bana güveniyor"

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Ferrara: "Juventus bana güveniyor" I231076_gsli

Ferrara: "Juventus bana güveniyor" Empty
MesajKonu: Ferrara: "Juventus bana güveniyor"   Ferrara: "Juventus bana güveniyor" EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 8:58 am

Ferrara: "Juventus bana güveniyor" 65182_news

Juventus'un Teknik Direktörü Ciro Ferrara, İtalyan basınına yaptığı açıklamada yöneticilerin kendisine güvendiğini söyledi.

Ferrara, bugün düzenlediği basın toplantısında geçtiğimiz hafta yönetimle yapılan toplantıyı normal olarak kabul ettiğini belirtti.

Takımı içinde bulunduğu kriz ortamından çıkarmaya çalıştıklarını sözlerine ekleyen Ferrara, "O toplantıda pek çok şeyi masaya yatırdık" dedi.

Kulüp başkanının hiç bir teknik adamla görüşmediklerini kendisine açıkladığını belirten teknik adam, Claudio Ranieri döneminde medyada yer alan "Ferrara, Ranieri'nin ipini çekti" gibi haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti
http://www.arenafutbol.org

Ferrara: "Juventus bana güveniyor"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Juventus'tan, Ferrara'ya güvenoyu
» Carlos: "Bana, sıradan oyuncu muamalesi yaptılar"
» Kazım: "Bana artık Türkiye demeyin"
» Ferrara: "İşimi kaybetmekten korkmuyorum"
» Ferrara: "Yarın antrenmanda olacağım"