ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Demirören'den Çapkın'a ziyaret Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Demirören'den Çapkın'a ziyaret Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demirören'den Çapkın'a ziyaret

YazarMesaj
яσηαℓ∂σ
Takım Oyuncusu
яσηαℓ∂σ

Rep : 148
Yer : Burdur
Demirören'den Çapkın'a ziyaret I231076_gsli

Demirören'den Çapkın'a ziyaret Empty
MesajKonu: Demirören'den Çapkın'a ziyaret   Demirören'den Çapkın'a ziyaret EmptyÇarş. Ağus. 26, 2009 1:28 pm

Demirören'den Çapkın'a ziyaret 1246020941-demiroren

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın'ı makamında ziyaret etti.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde gerçekleşen ziyarette, başkan Demirören'in yanı sıra genel sekreter Kenan Öner, asbaşkanlar Ertunç Soğancıoğlu, Levent Erdoğan, Behçet Ümitlen, tesislerden sorumlu yönetim kurulu üyesi Hüseyin Yücel ve basketbol şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Şeref Yalçın da bulundu.

Yıldırım Demirören ve yöneticiler, kısa süre önce görevine atanan Çapkın'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kulüp başkanı Demirören, Hüseyin Çapkın'a Beşiktaş forması ve kartal heykeli hediye etti.

Demirören'den Çapkın'a ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hastaları ziyaret edecekler
» Bursaspor'a hoş ziyaret!
» TFF'den Başbakan'a ziyaret
» Canaydın'a kabrinde ziyaret!
» Gültiken'den anlamlı ziyaret!