ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)

+3
batuhancr9
Rebellious
нк gєηç Ŧв™
7 posters
YazarMesaj
нк gєηç Ŧв™
Admin
нк gєηç Ŧв™

Favori Oyuncu : Alex De Souza
Rep : 909
Yer : Ankara
Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) I231073_fbli

Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) Empty
MesajKonu: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 7:53 pm

ÖNCELİKLE KİTSERVER OYUNUN KURULU OLDUĞU KLASÖRE ÖRNEĞİN; (C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009) İÇİNE ATILMALIDIR...

KİTSERVER'İN İÇİNDEKİLERİ VE HANGİ YAMALARI HANGİ İMG'YE ATACAZ ONLARLA BAŞLAYALIM;

1. kitserver\GDB\uni >>> Bu klasörün içinde ÜLKE ve KLÜP klasörleri vardır bu klasörlere takım forması yamaları atılır...

2. kitserver\img Klasörünün içindeki dosyalar ve ne yamaları atılır bunlara?

1. cs0d.img >> Bunun içine taraftar sesleri ve müzik sesleri yamaları atılır.

2. cv0a.img
>> Bunun içine takım ve kupa logoları yamaları atılır.

3.
cv01.img >> Bunun içine top yamaları atılır.

4. cv03.img >> Bunun içine hakem formaları ve oyunda görünen mikrofon yamaları atılır.

5. cv05.img >> Bunun içine temalar ve stadyum, top resimleri atılır.

6. cv06.img >> Bunun içine
kramponlar, oyuncu yüzleri (face) ve bazı takımların formaları (bu
formalar unnamed_2345.bin uzantılı gibi)

7. cv09.img >> Bunun içine stadyum yamaları atılır.

8. rv0c_e.img >> Bunun içine skorboard yamaları ve spiker yaması (kitserver için olanlar)

ANLATIM BANA AİTTİR ARKADAŞLAR UMARIM İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIR... EĞER
SORUNUZ OLURSA BUNLA İLGİLİ BU BAŞLIK ALTINDA TÜM SORULARINIZA ÇÖZÜMLER
BULUNCAKTIR...

NOT:
EĞER KİTSERVER'İ ÇALIŞMAYAN ARKADAŞLAR ERROR GİBİ HATALAR VERİYOSA ( PES 2009 PATCH 1.20) YAMASINI ÖNERİRİM BU YAMA İÇİNDE OYUNUN CRAK'İ VARDIR VE HİÇ BİR SORUN OLMADAN KİTSERVERİNİZ ÇALIŞIR %100 GARANTİLİ...
http://www.arenafutbol.org
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) I231076_gsli

Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) Empty
MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 3:09 am

paylaşım için teşekkürler eline sağlık

Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) Hell4xg9ze5kopya
batuhancr9
A2 Takım
batuhancr9

Rep : 0
Yer : gs
Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyÇarş. Eyl. 30, 2009 7:03 pm

çoq saoll
ahmetak1
A2 Takım
ahmetak1

Favori Oyuncu : Yok

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 6:02 pm

bn kitserver kullanamaıyorum yardım
osam123
A2 Takım
osam123

Favori Oyuncu : Arda Turan

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyPtsi Şub. 15, 2010 4:31 am

yha karedş ben kitserwer i kuruym ama klasörlein içine snn yazdığn klasörler gelmiyo lütfen yardm edin
real_swat
A2 Takım
real_swat

Favori Oyuncu : sercan yıldırım
Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) I325044_bursali

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyPaz Şub. 28, 2010 8:16 pm

saol
real_swat
A2 Takım
real_swat

Favori Oyuncu : sercan yıldırım
Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) I325044_bursali

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyC.tesi Mart 06, 2010 5:56 pm

saol
hubel
A2 Takım
hubel

Favori Oyuncu : adepoju
Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) I231073_fbli

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptySalı Nis. 13, 2010 12:11 am

selamlar;

Öncelikle cok sağol güzel bi açıklama olmuş, birden fazla yamalayı belirttiğin klasörler altında toplamamızın bi sakıncası varmı , misal sen krampon için
cv06.img dosyası demişsin, ben farklı yerlerden krampon yamalarını cv06.img dosyası altında toplayabilirmiyim yoksa farklı dosya altında ks'deki img dosyasında kullanabilirmiyim ? birde mevcut dosyaların hepsi bunlarmı cv06.img için bazı takımların formaları demişsin yaptım ama demekki benim yapmaya çalıştıklarım o bazı takım formalarından değil, farklı bi dosyalama varmı ?

emeğine sağlık.. saygılar
нк gєηç Ŧв™
Admin
нк gєηç Ŧв™

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptySalı Nis. 13, 2010 5:21 am

hubel demiş ki:
selamlar;

Öncelikle cok sağol güzel bi açıklama olmuş, birden fazla yamalayı belirttiğin klasörler altında toplamamızın bi sakıncası varmı , misal sen krampon için
cv06.img dosyası demişsin, ben farklı yerlerden krampon yamalarını cv06.img dosyası altında toplayabilirmiyim yoksa farklı dosya altında ks'deki img dosyasında kullanabilirmiyim ? birde mevcut dosyaların hepsi bunlarmı cv06.img için bazı takımların formaları demişsin yaptım ama demekki benim yapmaya çalıştıklarım o bazı takım formalarından değil, farklı bi dosyalama varmı ?

emeğine sağlık.. saygılar

Öncelikle kardeşim belirli dosylar altında toplaya bilirmiyiz yamaları demişsin bunu pek anlayamadım biraz daha açarsan iyi olur Wink zaten cv06.img klasörü kramponlara,oyuncu yüzlerine ait bir klasördür çeşitli kramponları o klasör içinde oyunda olmasını istediğin kramaponların ıd numaralarını oyundakilere göre ayarlarsan olur Smile mevcut dosyaların hepsi bunlar... kardeşim formalara gelecek olursakda hangi takımı yapacaksın mesela fenerbahçe'nin formalarını yapacaksın ozaman fenerbahçe formasının id numaralrını bulup değiştirmek istediğin formanın adını o ıd numarlarına göre yazacaksın ozaman istediğin takımın formasını değiştirebilirsin Wink

En son нк gєηç Ŧв™ tarafından Salı Nis. 13, 2010 5:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
нк gєηç Ŧв™
Admin
нк gєηç Ŧв™

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptySalı Nis. 13, 2010 5:26 am

osam123 demiş ki:
yha karedş ben kitserwer i kuruym ama klasörlein içine snn yazdığn klasörler gelmiyo lütfen yardm edin

Kardeşim eğer yazdığım klasörler yoksa kitserver içinde sen kendin klasör oluşturacaksın o yama klasörleri altında mesela dosya oluştur adını cv06.img yap Wink diğer olmayanlarıda aynı bu şekilde yap ve yamaları içine at hangi klasöre aitse yama ona göre halledersin Wink
hubel
A2 Takım
hubel

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 12:26 am

selamlar;

önceden indirmiş olduğum krampon yaması üzerine farklı bi krampon yaması eklediğimde herhangi bi değişiklik olmuyor demek istediğim cv06 yerine başka bi klasörlememi yapmamız gerekiyor demiştim ki sen id numaralarından bahsetmişsin , ben dosyalama sıkıntısı çekerken , sen id numaralarını değiştirmemi söylemişsin tamamen abondone oldum (: sanırım kits relinki kullanmam gerekiyor tüm forma idlerini buldum şimdi iş bunları nasıl değiştireceğime kaldı , uğraşayım oldu oldu olmadı başına ekşirim artık..

saygılar , kolay gele...
нк gєηç Ŧв™
Admin
нк gєηç Ŧв™

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 3:23 am

hubel demiş ki:
selamlar;

önceden indirmiş olduğum krampon yaması üzerine farklı bi krampon yaması eklediğimde herhangi bi değişiklik olmuyor demek istediğim cv06 yerine başka bi klasörlememi yapmamız gerekiyor demiştim ki sen id numaralarından bahsetmişsin , ben dosyalama sıkıntısı çekerken , sen id numaralarını değiştirmemi söylemişsin tamamen abondone oldum (: sanırım kits relinki kullanmam gerekiyor tüm forma idlerini buldum şimdi iş bunları nasıl değiştireceğime kaldı , uğraşayım oldu oldu olmadı başına ekşirim artık..

saygılar , kolay gele...

Kardeşim yapman gereken öreneğin; id numaraları unnamed_7206.bin, unnamed_7202 vb. gibidir kardeşim oyundaki krampon ve forma yamalarının id numaralarını oyundaki yamaların id numarlarıyla değişeceksin mesela oyundaki kramponun id numarası unnamed 7203 senin yüklemek istediğin kramponun id nosunu aynı adda sen kendi elinle adını değiştireceksin yamaların vede hangi yama hangi klasörde ise ona atacaksın böylelikle oyunda görünecektir yüklediğin yama Wink
hubel
A2 Takım
hubel

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 10:43 pm

selamlar;

Sana admin demek hafif kalır ak sakallı admin ya da ne bileyim hızır adminmi desek, eyvallah saçımı başımı yolmaktan aldın beni sana zeval gelmeye çok sağol (;

saygılar..
нк gєηç Ŧв™
Admin
нк gєηç Ŧв™

MesajKonu: Geri: Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)   Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir) EmptyPerş. Nis. 15, 2010 4:18 am

hubel demiş ki:
selamlar;

Sana admin demek hafif kalır ak sakallı admin ya da ne bileyim hızır adminmi desek, eyvallah saçımı başımı yolmaktan aldın beni sana zeval gelmeye çok sağol (;

saygılar..

Ne demek kardeşim rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana Smile

Kitserver'le Ilgili Ayrintili Bilgiler (Mutlaka Bakin Işinizi Kolaylaştiracaktir)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşlar Eğer Oyunda Formalar Gri Oluyorsa Mutlaka Buraya Bakin
» Futbolla İlgili İlginç Bilgiler
» Kıyafet Seçimi(Ayrıntılı)
» Roctan Düşen İtemler(Ayrıntılı)
» Ayrıntılı Full Str Blader Rehberi[90 lvl-Resimli]