ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli"

YazarMesaj
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
"Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli" I231076_gsli

"Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli" Empty
MesajKonu: "Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli"   "Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli" EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 4:22 pm

"Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli" 1637_B_hiddink004

Şampiyonlar Ligi finalinde Bayern Münih’i devirerek Avrupa’nın en büyüğü olan İtalyan ekibi İnter, teknik direktörü Morinho’nun Real Madrid’e gitmesinin ardından hoca arayışında A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink’i ilk sıraya aldı.

Hollandalı çalıştırıcıya resmi teklif getiren İtalyan ekibi, şimdi de Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Jose Mourinho’nun Real Madrid’in başına geçmesinden sonra teknik direktör arayışlarına başlayan İnter, gözünü A Milli Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink’e dikti.

“Futbolda hiçbir şey yüzde yüz garanti değil. Her an her şey olabilir. Ama bu iş bana biraz zor geliyor” diyerek İnter’den resmi teklif geldiğini doğrulayan Guus Hiddink’in menajeri Cees Van Nieuwenhuizen, konu hakkında “İnter’in ilk tercihinin Guus Hiddink olduğunu biliyorum.

Hiddink’in kısa süre önce Türkiye Futbol Federasyonu ile mukavele imzaladığını İnter yöneticilerine söyledim. Bu mukavelenin iptal edilmesi için bizimle değil, TFF ile irtibata geçmeleri gerekir” diyerek İnter yöneticilerini TFF’ye havale ettiğini söyledi.

İnter, Guus Hiddink konusunda TFF’den olumsuz bir cevap alırsa ibreyi ikinci sırada ki İngiltere Milli Takım Teknik Direktörü Fabio Capello’ya cevirecek. Ondan da olumsuz bir cevap alınırsa üçüncü Liverpool’un teknik direktörü Rafael Benitez gündeme gelecek.

"Inter Hiddink için TFF ile görüşmeli"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çin'in hedefi: Hiddink!
» Hiddink'ten son nokta
» Ya Hiddink ya da Trapattoni!..
» Hiddink Yalanladı ..!
» Hiddink: ''Büyülendim''