ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Sinan Kaloğlu geri döndü! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Sinan Kaloğlu geri döndü! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sinan Kaloğlu geri döndü!

YazarMesaj
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Sinan Kaloğlu geri döndü! I231076_gsli

Sinan Kaloğlu geri döndü! Empty
MesajKonu: Sinan Kaloğlu geri döndü!   Sinan Kaloğlu geri döndü! EmptyPtsi Haz. 07, 2010 12:18 am

Hollanda'nın Vitesse Arnhem takımında forma giyen Sinan Kaloğlu, memleketi Tunceli'yi ziyaret etti.

Doğduğu yer olan Ovacık ilçesine bağlı Yukarı Torunoba köyünü ziyaret eden Kaloğlu, daha sonra şehir merkezine gelerek, burada amatör küme takımlarından Dersimsporlu yöneticilerle biraraya geldi.

Kaloğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, yıllar sonra memleketi Tunceli'ye gelmenin heyecanını yaşadığını belirterek, ''Burada çok güzel insanlarla tanıştım. Bugün de Dersimspor kulübü başkanıyla birlikteyiz. Dersimspor'un başarılı olmasını hatta süper ligde mücadele etmesini çok isterim. Trabzonlu futbolcular nasıl Trabzonspor'da oynamak istiyorsa, ben de Dersimspor'da oynamak isterim'' dedi.

Dersimspor yönetiminin iyi planları bulunduğunu bildiren Kaloğlu, ''Ümit ediyorum Dersimspor çok iyi bir yere gelecek. Çok başarılı bir takım olacak ve bir gün Dersimspor'u süper ligde göreceğime inanıyorum'' diye konuştu.

Kaloğlu, Vitesse'de önümüzdeki sezon iyi bir performans gösterip, kalıcı olmak istediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

''Ben ilk futbola başladığımda Beşiktaş'ta oynamak için kendime hedef koymuştum. Nitekim bunu da başardım. Ardından Avrupa'ya transfer oldum. Şimdi Avrupa'da oynamaya çalışıyorum. Bu sene şansız bir dönem geçirdim. Ama kendimi kanıtlamak istiyorum. Önümüzdeki yıl çok iyi olacağıma inanıyorum. İyi bir performans gösterip, kalıcı olacağım.''

Dersimspor Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Moğultay ise amaçlarının öncelikli olarak altyapı sorunlarını çözmüş ve futbolcu yetiştiren bir kulüp olmak olduğunu belirterek, ''Sinan Kaloğlu, Türkiye ve Avrupa liglerinde başarılı olmuş bir futbolcu. Bizi ziyaret etmesi ve bize destekte bulunacağını söylemiş olması bile bizleri çok mutlu etti'' dedi.

Sinan Kaloğlu geri döndü!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aurelio geri döndü..
» Sol Campbell Arsenal'e geri döndü
» Kaş yuvaya geri döndü !..
» Kaka geri döndü!
» Benzema geri döndü..