ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Manisa'da Kapsal devri kapandı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Manisa'da Kapsal devri kapandı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Manisa'da Kapsal devri kapandı

YazarMesaj
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Manisa'da Kapsal devri kapandı I231076_gsli

Manisa'da Kapsal devri kapandı Empty
MesajKonu: Manisa'da Kapsal devri kapandı   Manisa'da Kapsal devri kapandı EmptyPtsi Haz. 07, 2010 11:37 pm

Geçen sezonun ortasında Mesut Bakkal'ın yerine Manisaspor'un başına gelen Reha Kapsal'ın Manisa macerası sona erdi.

Ege ekibi, deneyimli teknik adamla, transferdeki fikir ayrılıklarından ötürü yollarını ayırdı.

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, teknik direktör Reha Kapsal ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Yaralı, teknik direktör Reha Kapsal ile birlikte Tarık Almış Spor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, yeni yönetim kurulu ile teknik direktör Reha Kapsal arasında transfer konularında anlaşmazlık oluştuğunu belirterek, ''Bu nedenle görüşerek ve anlaşarak yolları ayırma kararı aldık'' dedi.
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Manisa'da Kapsal devri kapandı I231076_gsli

Manisa'da Kapsal devri kapandı Empty
MesajKonu: Geri: Manisa'da Kapsal devri kapandı   Manisa'da Kapsal devri kapandı EmptySalı Haz. 08, 2010 12:10 am

Yaralı'dan Kapsal'a teşekkür

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, karşılıklı anlaşarak, yollarını ayırdıklarını teknik direktör Reha Kapsal'a ligde kalmalarında sağladığı katkı için teşekkür etti. Yaralı, düzenlenen basın toplantısında, Kapsal ve ekibinin zor bir dönemde özveriyle görev yaptığını belirtti.

Kulüplerde bu tür ayrılıkların her zaman söz konusu olduğunu kaydeden Yaralı, şöyle devam etti: ''Şahsım olarak devam etmesinden yanaydım, ama bunlar olabiliyor. Bazı yerlerde fikir ayrılıkları, görüş ayrılıkları olabilir. Hocamız ekibiyle beraber büyük bir özveri ve çalışkanlıkla işini yapmıştır. Gerçekten kendisi çok çalışkan bir insan. Görevine aşık olan kişilerden birisi. Alt taraflarda sürünürken ligin bitimine 3 hafta kala iyi bir performansla takımı sırtlayarak ligde kalmamıza yardımcı oldular. Yönetim ve camiamız olarak basın huzurunda kendisine teşekkür ediyorum.''

Yaralı, kulübün kongresi sonrasında yönetimde değişiklik olduğunu, bu süreçte, teknik direktör ile transfer konularında görüş ve fikir ayrılıkları yaşandığını belirterek, şunları söyledi: ''Karşılıklı olarak medenice görüştük, her zaman yüz yüze bakan insanlarız, aynı yörenin insanlarıyız. Bugüne kadar yaptıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Muhakkak bir yerlerde, ülke içinde ya da ülke dışında alacağı yeni görevlerinde başarılar diliyorum.''

Yaralı, yeni teknik direktör konusunda gelişme olduğunda kamuoyuna açıklama yapılacağını söyledi.

Reha Kapsal da basın toplantısında, başkana, yönetime, futbolculara, taraftarlara, eski ve yeni yöneticilere verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, ''Çok güzel günler geçirdik. Transfer konularında fikir ayrılığına düştük. Dünyanın sonu değil, sonuçta ben ilk defa ayrılmıyorum. Manisaspor da ilk kez teknik direktör ile yollarını ayırmıyor'' dedi.

Manisa'da Kapsal devri kapandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manisa'a 2. Kapsal dönemi
» Kapsal'ın hakem isyanı..
» Bangoura defteri kapandı
» Manisa'da Kapsal dönemi
» Ankaragücü'nde Gökçek devri