ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?

+2
JuMMpeR
eakin
6 posters
YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? I231076_gsli

Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? Empty
MesajKonu: Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?   Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? EmptyPaz Tem. 25, 2010 11:03 pm

Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? Almanyada

Avrupa maçlarına çok az bir süre kaldı. Söz taraftarda...

TAKIMINIZ HAZIR BULUYORMUSUNUZ ? TRANSFERDEN MEMNUN MUSUNUZ ?

YENİ SEZONDAN BEKLENTİLERİNİZ ?
http://arenafutbol.org
JuMMpeR
Takım Oyuncusu
JuMMpeR

Favori Oyuncu : StanisLav SéSTaK
Rep : 30
Yer : ANKARA
Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? I325040_aguculu

MesajKonu: Geri: Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?   Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:11 pm

Takımım bence hala hazır sayılmaz Smile

Transferlerin çoğu güzel ama daha iyi sağ kanat ve sol kanat oyuncuları lazım

Yeni sezonda ilk 5te olalım yeter Smile BİZ SKORBOARD DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ
http://www.hayallforum.tk
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?   Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:40 pm

Ben bütün takımları değerlendirmek istedim.. Şimdilik 8 takım...

Fenerbahçe: Kesinlikle eksikleri var. Kanatlara iyi adamlar aldılar ama Lugano olmadan savunmaları çok zayıf, çok hatalı. Bir stoper ve forvet almadan hazır olacaklarını sanmıyorum.

Beşiktaş: Transferler iyi güzel yıldızlar vs ama takımda bir ahengi tutturmak çok zor olacak. Solbek hala Ibrahim Üzülmez iken Guti transferi gereksiz. Kimlerin gideceği muamma. Tam bir kaos ortamı var. Gider ayak hedeflerden uzaklaşabilirler

Galatasaray: Hiç tatmin edici bir kadrosu yok üstelik fizik olarak bitik görüntüsü var. Derhal 2 orta saha 1 forvet almaları lazım. Baros yokken onlar bir hiçler. Geçen seneden akıllanmamaları kötüye işaret. Bu gidişle yine orta sahadan forvet yaratma yoluna gidecekler.

Trabzonspor: En birbirini tanıyan oyuncular Trabzon'da. Yeni alınan stoper gayet güven veren biri. Kadroyu korumaları, Selçuk'u tutmaları güzel bir gelişme. Bence gelecek sene iyi biryerde olacaklar.

Bursaspor: Tam olarak ne yaptıklarını bildiklerini sanmıyorum. Şampiyonluğu unutup gelecek sezona bir türlü odaklanamadılar. Ben açıkçası Sivas'tan bile daha fazla düşüş yaşayacakları kanaatindeyim. Allah kolaylık versin.

Ankaragücü: Kadrosu çok sağlam olmasına rağmen biraz süreye ihtiyaçları var. Fizik gücü yerleştirirlerse geçen seneki formunun çok çok üstüne çıkabilirler.

Bucaspor: Bucaspor'dan çok ümitliyim gelecek sene için akılcı transferlerler yaptılar ve 2 sene önce olsa 3 büyüklere gelmeyecek adamlar aldılar. Bu adamların parlması, Buca'yı uçuracaktır.

Eskişehir: Yavru Beşiktaş... Erkan Zengin, Fahri Tatan, Batuhan, Tello ve belki Fink. Bu adamlarla Beşiktaş ne yapabilmişte Eskişehir ne bekliyor ? Bence en büyük hayal kırıklığı olacaklar.
http://arenafutbol.org
kaanfb22
No-Post !
kaanfb22

Favori Oyuncu : Lionel Messi , Alex de Souza ve Miloş Krasic
Rep : 494
Yer : Edirne
Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? I231073_fbli

MesajKonu: Geri: Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?   Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? EmptyPtsi Tem. 26, 2010 9:07 pm

Ben fenerbahçeyi hazır bulmuyorum ama gerçekten ii bi oyun anlayışımız var
ama gerçekten defansımız kötü bide bilicadan nefret ediyorum
http://www.arenafutbol.org
MSToch
A2 Takım
MSToch

Favori Oyuncu : Stoch
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?   Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? EmptySalı Tem. 27, 2010 4:55 pm

Takviyelerle eksikliği kapatabiliriz...
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43

MesajKonu: Geri: Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?   Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? EmptySalı Ağus. 10, 2010 5:27 am

Alıntı :
Galatasaray: Hiç tatmin edici bir kadrosu yok üstelik fizik olarak bitik görüntüsü var. Derhal 2 orta saha 1 forvet almaları lazım. Baros yokken onlar bir hiçler. Geçen seneden akıllanmamaları kötüye işaret. Bu gidişle yine orta sahadan forvet yaratma yoluna gidecekler.
Forvete pek gerek yok da iyi bir orta saha kesinlikle gerekli...
emo_90
A2 Takım
emo_90

Favori Oyuncu : alex de souza
Rep : 0

MesajKonu: Geri: Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?   Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ? EmptyCuma Ağus. 27, 2010 8:15 pm

bence takim hazir degil ikinci kaleci yok serdar kulbilgeyi neden gonderdiler anlamadim orta saha cok agir kaliyo young boys macinda gorduk alex in yerine onun gibi yildiz ama kosan bi oyuncu alip cift forvete donersek sampiyonuz

Takımınızı Hazır Buluyormusunuz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aslan hazır..
» Beşiktaş hazır..
» Ali Sami Yen hazır mı?
» Ç.Rizespor maça hazır
» Youla oynamaya hazır!