ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Helvacı'dan itiraf Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Helvacı'dan itiraf Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Helvacı'dan itiraf

3 posters
YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Helvacı'dan itiraf I231076_gsli

Helvacı'dan itiraf Empty
MesajKonu: Helvacı'dan itiraf   Helvacı'dan itiraf EmptyCuma Ağus. 20, 2010 7:08 am

Helvacı'dan itiraf News_manset_resim_gd_helvaci01

Helvacı'dan itiraf

Galatasaray'ın Karpaty maçında oynadığı kötü futbol ve aldığı 2-2'lik sonuç taraftarların sabrını taşırırken, sarı-kırmızılı kulübün ikinci başkanı Mehmet Helvacı'dan maç sonrasında ilginç bi itiraf geldi. Taraftarların tepkisini anladığını söyleyen Helvacı, "Ben de maç seyrederken, zaman zaman 'Yönetim istifa' demek istiyorum. Taraftarlar tepkisi olabiliyor. Doğal karşılamak lazım." dedi.

Helvacı, maçtan sonra yaptığı açıklamada, ilginç bir karşılaşma olduğunu belirterek, şunları söyledi:
''Birbirinden farklı iki yarı izledik. Maçın 90 dakika olduğunu herkes gördü. İki farklı Galatasaray vardı. İlk yarı çok kötü, ikinci yarı çok iyi bir Galatasaray vardı. Gücünü ortaya koyduğu zaman yapabilecekleri ortada. Ama Galatasaray'ın böyle olması lazım. İki devrede de gücünü ortaya koyması lazım. Oyuncuların bizi bu yorgunluktan kurtarması lazım. Maç izlerken gerçekten yoruluyoruz. Sonuçta ders gibi bir maç oldu. Bu skor ve oyundan memnun kalmak mümkün değil. Ancak ikinci yarı izlediğimiz Galatasaray, gerçek Galatasaray'a yakın. Her takım ciddiye alınması gerektiğini futbolcularımız anladı. Belgrad'da olduğu gibi orada da turu atlayacak skorla döneceğiz.''

''TRANSFERİ YAPACAĞIZ''
Mehmet Helvacı, basın mensuplarının transferlerle ilgili soruları üzerine ''Transfer daha bitmedi. Transfer sezonu bitinceye kadar gerekli transferleri yapacağız. Ama bu konuda herkesten anlayış bekliyoruz. Transferi bir an evvel yapmak bizim de arzumuz. Fakat her şeyin bir maliyeti var. Zamanında yapmamanın da bir maliyeti var. Ama şu ana kadar karşılaştığımız durum böyle bir bedeli ödememizi gerektirmiyor. Galatasaray'ın parasını çok dikkatli kullanmamız gerekiyor'' değerlendirmesinde bulundu.

Sarı-kırmızılı yönetici, ''Eğer gruplara kalmazsanız transferde hata yaptığınızı kabul eder misiniz'' şeklindeki soruyu, ''Tabii ederiz. Ama Galatasaray'ın mevcut kadrosu gruplara kalmak için yeterli güce sahip. Sadece bunun için çaba göstermemiz gerekiyor'' diye yanıtladı.

''TEKNİK HEYETTE SORUN YOK''
İkinci başkan Helvacı, sarı-kırmızılı takımın teknik heyeti ile ilgili konularda sorgulama yapıp yapmayacakları bir soruya, ''Bizim işimiz teknik heyeti sorgulamak değil. Galatasaray'ın yönetim kurulu sadece futbolla uğraşmıyor. Uğraştığı birçok iş var. Teknik heyetle ilgili bir sorun olduğunun kanaatinde değiliz. Şu ana kadarki gelişmeler, teknik heyeti sorgulamamızı gerektirecek boyutta değil. Burada bir teknik sorun yok'' yanıtını verdi.
Mehmet Helvacı, son olarak taraftarların Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'e yönelik tepkileri üzerine ise şunları söyledi:

''Bu konuda bir değerlendirme yapmak doğru değil. Tribünler zaman zaman çeşitli tepkiler gösterebilirler. Yönetim kurulu olarak çalışma anlayışımız belli. Herkesin bunu bildiğini düşünüyoruz. Kimsenin bu konuda bize baskıda bulunmasını, dayatma yapmasına izin vermeyiz. Zaten kimse de yapmaz. Ama tabii 2-0'lık bir skorla karşılaşınca insanların tepki göstermesini doğal karşılamak lazım. Sağlıklı düşünülmüş bir tepki değil. Ben de maç seyrederken, zaman zaman 'Yönetim istifa' demek istiyorum. Taraftarlar tepkisi olabiliyor. Doğal karşılamak lazım.''
http://arenafutbol.org
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43

Helvacı'dan itiraf Empty
MesajKonu: Geri: Helvacı'dan itiraf   Helvacı'dan itiraf EmptyCuma Ağus. 20, 2010 8:31 pm

Doğru konuşmuş.
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul

Helvacı'dan itiraf Empty
MesajKonu: Geri: Helvacı'dan itiraf   Helvacı'dan itiraf EmptyCuma Ağus. 20, 2010 11:02 pm

Çok samimi bir itiraf bence
http://arenafutbol.org
BasGitarist39
Moderatör
BasGitarist39

Favori Oyuncu : Bobo,Q7,Guti,Gökhan Gönül
Rep : 0
Yer : Pınarhisar/Kırklareli - Edirne
Helvacı'dan itiraf I231075_bjkli

Helvacı'dan itiraf Empty
MesajKonu: Geri: Helvacı'dan itiraf   Helvacı'dan itiraf EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 4:31 am

Galatsaray'da ters giden birşeyler var.Bu Haldun Üstünel'in görevi elinden alınddıktan sonra herşey sarpa sardı.

Helvacı'dan itiraf
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İtiraf Ediyorum!!!
» Kaptandan acı itiraf!
» Giovani'den acı itiraf!
» Sabri Can'dan itiraf.
» Ali Şen'den Galatasaray itiraf