ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ballack, Leverkusen ile imzaladı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ballack, Leverkusen ile imzaladı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ballack, Leverkusen ile imzaladı

2 posters
YazarMesaj
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Ballack, Leverkusen ile imzaladı I231076_gsli

Ballack, Leverkusen ile imzaladı Empty
MesajKonu: Ballack, Leverkusen ile imzaladı   Ballack, Leverkusen ile imzaladı EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 11:45 pm

Ballack, Leverkusen ile imzaladı..

Alman orta saha oyuncusu Michael Ballack, 2002 yılında Şampiyonlar Ligi finali oynadığı Bundesliga ekibi Bayer Leverkusen'le 2 yıllık sözleşme imzaladı..

İngiliz ekibi Chelsea tarafından sezon sonunda serbest bırakılan Alman oyuncu Michael Ballack yeniden Bundesliga'ya döndü.

33 yaşındaki yıldız futbolcu Bundesliga'nın köklü takımlarından Bayer Leverkusen'le 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Transferiyle ilgili olarak bir açıklama yapan Ballack, "Burada çok güzel zaman geçirmiştim. Leverkusen'i seçmemdeki en önemli faktör de bu oldu" dedi.

Ballack sakatlığı nedeniyle Almanya Milli Takımı'nın 2010 Dünya Kupası Finalleri'ndeki kadrosunda yer almıyor.
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43

MesajKonu: Geri: Ballack, Leverkusen ile imzaladı   Ballack, Leverkusen ile imzaladı EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 11:45 pm

Ballack imzayı attı

Chelsea ile yollarını ayırdıktan sonra Bayer Leverkusen ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Ballack, "Milli takımın kaptanı hala benim" dedi.

Alman futbolcu Michael Ballack, "Milli takımın kaptanı hala benim" dedi. Chelsea ile yollarını ayırdıktan sonra Bayer Leverkusen ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Ballack, basına tanıtıldığı toplantıda yaptığı konuşmada, dünya üçüncüsü Almanya'nın takım kaptanlığını kimseye bırakmayı düşünmediğini belirtti.

Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle 2010 Dünya Kupası milli takım kadrosuna alınmayan Ballack, kupa boyunca Philipp Lahm'a verilen kaptanlık görevini sürdürmek istediğini ifade etti.

Lahm'ın, ''Kaptanlık pazubandını geri vermeye gönüllü değilim'' şeklindeki açıklamasının hatırlatılması üzerine de Ballack, ''Durum açık. Hala milli takım kaptanı olduğumu düşünüyorum. Philipp farklı düşünüyorsa, teknik direktör ile konuşsun. Buna hocamız karar verir'' dedi.
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Ballack, Leverkusen ile imzaladı   Ballack, Leverkusen ile imzaladı EmptyC.tesi Ağus. 21, 2010 11:46 pm

Türkiye'Ye gelmesini isterdim
Ballack çok büyük oyuncu
yaşı ne olursa olsun
http://arenafutbol.org

Ballack, Leverkusen ile imzaladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Michael Ballack - Bayer Leverkusen
» Ballack Türkiye macin´da yok
» Elano İmzaladı !
» Ballack & Bosingwa Faces