ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil.

4 posters
YazarMesaj
Da Vinci
Moderatör
Da Vinci

Favori Oyuncu : Q7,Guti,Harry Kewell,David Beckham
Rep : 20
Yer : İstanbul
Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. I231075_bjkli

Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. Empty
MesajKonu: Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil.   Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. EmptyPaz Ağus. 22, 2010 2:23 am

Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. Robinho333
Beşiktaş yönetimi Robinho transferi ile ilgili basın açıklamasında bulundu.

Beşiktaş Kulübü günlerdir gündemi meşgul eden Robinho transferi ile ilgili önemli bir açıklama yaptı ve bu konunun sponsor engeline takıldığını bildirdi.
Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Robinho veya benzeri transferler sponsor bulunamadığı için gündemimizden düşmüştür." denildi.
Siyah beyazlı yönetim resmi internet sitesinden şu açıklamayı yayınladı:
"Son günlerde resmi internet sitemizden birçok kez Robinho transferine ilişkin, gündemimizden düştüğüne dair açıklama yapmamıza rağmen halen bu oyuncunun transferi hakkında haberler yayınlanmaktadır. Bir kez daha ve net bir dille açıklama yapma gereği duyduk:
Robinho her Beşiktaşlının kadrosunda görmek isteyeceği bir oyuncudur. Ancak Robinho ve benzeri futbolcuların transferini sponsor vasıtası olmadan gerçekleştirmek, kulübümüzün mali yapısını ve iç dengelerini bozacağı düşüncesi ile gündemimizden düşmüştür. Bugün için böyle bir sponsorluk teklifi de gelmediğinden Robinho transferi söz konusu değil.

BEŞİKTAŞ JK

Da Vinci'den Ekleme:
Bir Beşiktaş taraftarı olarak,hem kendi klübüm hem ülkem açısından üzüldüm.Bu oyuncu
Türkiye'mizi gözde yerlere taşıyabilecek bir oyuncuydu.Robinho,Türkiyede! Ne kadar kulağa
hoş geliyor değil mi?
Quaresma,Guti'nin ardından Robinho,deyim uygunsa bal dök yala,olacaktı.
Olmadı,sağlık olsun.Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun.
gRasping
SuperStar
gRasping

Favori Oyuncu : ArenaFutbol
Rep : 43
Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil.   Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. EmptyPaz Ağus. 22, 2010 2:36 am

Alıntı :
Da Vinci'den Ekleme:
Bir Beşiktaş taraftarı olarak,hem kendi klübüm hem ülkem açısından üzüldüm.Bu oyuncu
Türkiye'mizi gözde yerlere taşıyabilecek bir oyuncuydu.Robinho,Türkiyede! Ne kadar kulağa
hoş geliyor değil mi?
Quaresma,Guti'nin ardından Robinho,deyim uygunsa bal dök yala,olacaktı.
Olmadı,sağlık olsun.Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun.

Beşiktaş'lı olsaydım ben de seninle aynı düşünecektim. Böyle bir futbolcuyu Türkiye'de görmek her ne kadar Galatasaray'lı olsam da beni çok heyecanlandırırdı. Açıkçası Robinho'nun Beşiktaş'a gelmesini istiyordum. Bu kadar söylentilerin ardından böylesine bir açıklama tüm Beşiktaş'lıları şok etmiştir eminim. Sağlık olsun diyelim...
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil.   Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. EmptyPaz Ağus. 22, 2010 3:32 am

Hala ümidim var benim
sponsor bulmak adına yapılmış olabilir bu açıklama
"para bulun gerisini hallederiz" havası sezdim ben
http://arenafutbol.org
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

Favori Oyuncu : Theo Janssen-Xavi-İniesta-D.Villa-Messi-Forlan
Rep : 20
Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. I231073_fbli

MesajKonu: Geri: Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil.   Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil. EmptyPaz Ağus. 22, 2010 5:14 am

Türkiyede robinho büyüklerden hangisine giderse gitsin o kulüp bu şartlarda büyük ekonomik sıkıntılar yaşar.Eğer söylenildiği gibi bu transfer için sponsor ile işbirliği halinde yapılacaksa en mantıklı tercih olur.

Robinho için resmi açıklama geldi: Robinho transferi söz konusu değil.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rüya Değil Robinho
» "Rossi'nin Juventus'a gitmesi söz konusu değil"
» Tekke'nin transferi için ne dedi?
» Robinho için Santos ve Manchester City anlaştı
» Şok açıklama!