ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Florya'da SIKI YÖNETİM! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Florya'da SIKI YÖNETİM! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Florya'da SIKI YÖNETİM!

YazarMesaj
Da Vinci
Moderatör
Da Vinci

Favori Oyuncu : Q7,Guti,Harry Kewell,David Beckham
Rep : 20
Yer : İstanbul
Florya'da SIKI YÖNETİM! I231075_bjkli

Florya'da SIKI YÖNETİM! Empty
MesajKonu: Florya'da SIKI YÖNETİM!   Florya'da SIKI YÖNETİM! EmptyPaz Ağus. 22, 2010 5:35 pm

Florya'da SIKI YÖNETİM! Metinoktaytesisleri47

G.Saray'ın kötü gidişine bir son vermek için kolları sıvayan kulüp başkanı Adnan Polat, Florya'da OHAL ilan etti.

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Sivasspor'a 2-1 yenilen, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk sınavında sahasında Karpaty ile 2-2 berabere kalarak turu tehlikeye atan G.Saray, sezon sonuna kadar maçlarına Florya'da kamp yaparak hazırlanacak.
Sarı kırmızılı takımın oyun disiplininden kopuk, kötü futbolu sonrası ligdeki önemli maçlar öncesi Adnan Polat, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giriş çıkışların kontrol altına alınması talimatını verdi.
Yürürlüğe girdi
Geçen sezon teknik direktör Frank Rijkaard'ın uygulaması ile ‘kamp' sistemi kaldırılırken, 2010-2011 sezonunda Başkan Adnan Polat ve yönetim kurulunun aldığı kararla bu uygulama yeniden yürürlüğe konuldu. Buna göre G.Saray Futbol Takımı, maçlardan bir, kritik mücadelelerden iki gün önce kampa alınacak. Böylece Rijkaard'ın “hepsi profesyonel” diyerek aldığı karar rafa kaldırılmış oldu.
Başkan Adnan Polat'ın talimatı, yönetimin kararıyla birlikte G.Saray, dün yenilenen kamp tesislerinde Bursaspor maçı için kampa girdi.
Kim olursa olsun
Uygulama kampla sınırlı kalmayacak. Geçmiş dönemlerde arkadaşlarını, akrabalarını ve çocuklarını kampa getiren futbolcular da bu yasaktan nasiplerini alacak. Takım kamptayken maç saatine kadar Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giriş çıkışlar yasaklandı. Sarı kırmızılı futbolcuların yalnızca maçlara konsantre olmasını isteyen G.Saray Yönetimi, güvenlik görevlilerine, “Kim olursa olsun izin vermeyin. Kampa misafir getirilmeyecek” talimatını verdi. Başkan Adnan Polat'ın Florya'da gün gün rapor alarak duruma el koyacağı belirtildi.
İşi olmayan giremez
G.Saray'ın Florya Metin Oktay Tesisleri'nin 5 kapısı bulunuyor. En çok kullanılan ve futbolcuların giriş-çıkış yaptığı A kapısı, Hürriyet'in ricası üzerine kısa bir süreliğine sembolik olarak kapatıldı. Bu kapılar, futbolcu, yönetici, teknik heyet ve personelin giriş çıkışı sırasında sürekli açık tutuluyor.

Florya'da SIKI YÖNETİM!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karabükspor işi sıkı tutuyor
» Bilica işi sıkı tutuyor
» İşini sıkı tuttu
» Yönetim ibra edildi!
» Santos: ''Sıkı bir mücadele vardı..''