ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Erciyes'te istifa! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Erciyes'te istifa! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erciyes'te istifa!

YazarMesaj
Da Vinci
Moderatör
Da Vinci

Favori Oyuncu : Q7,Guti,Harry Kewell,David Beckham
Rep : 20
Yer : İstanbul
Erciyes'te istifa! I231075_bjkli

Erciyes'te istifa! Empty
MesajKonu: Erciyes'te istifa!   Erciyes'te istifa! EmptySalı Ağus. 24, 2010 7:45 pm

Erciyes'te istifa! Genel023

Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor'un başkanı Nuh Mehmet Delikan, görevinden istifa etti.
Kayseri Erciyesspor'un dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında, kulüp başkanı Nuh Mehmet Delikan, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek görevden istifa ettiğini açıkladı.
Basın Sözcüsü Şadi Büyükkeçeci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, istifa kararının yönetim kurulu tarafından kabul edildiğini belirterek ''Yönetim kurulumuz toplanıp kendi arasında yeni başkanını seçecek. Şimdilik olağan genel kurul yapılmasını düşünmüyoruz'' dedi.
Büyükkeçeci, geçen sezon göreve seçilen Nuh Mehmet Delikan'ın özverili çalışması sonucu takımı küme düşmekten kurtardığını, yaptığı hizmetlerin unutulmayacağını söyledi.

Erciyes'te istifa!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DİSKİ'de istifa!
» F.Bahçe'de bir istifa!
» Bandırmaspor'da istifa!
» Istifa Sesleri !
» Kocaelispor'da şok istifa!