ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu?

2 posters
YazarMesaj
passwordbtu
A2 Takım
passwordbtu

Favori Oyuncu : Yok
Rep : 0
Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? I231075_bjkli

Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? Empty
MesajKonu: Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu?   Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? EmptyCuma Ağus. 27, 2010 1:11 am

Arkadaşlar Beşiktaş kabullenmek gerekirse bu sene yaptığı transferler ile Türk Futbolunun Son yıllarda gelişmesine yarayacak en büyük katkıyı gerçekleştirdi.Ben objektif ve fanatik bir Beşiktaş taraftarı olarak takımımın yaptığı transferleri başarıya götürebilecek transferler olduğunu düşünüyorum.Çoğu futbolsever yapılan transferlerdeki oyuncuların yaşlı olduğunu ve takıma katkı sağlayamayacağını düşünüyor.Benim için 34 yaş(Guti'nin yaşı) tecrübenin dorukta olduğu,gücün varolduğu ve belki de oynayacağı son 2 sene içerisinde elinden gelenin en iyisini yapabilecek biri olduğunu gösterir.Aurelio geldi o da yaşlı.Ya arkadaşlar 33 yaşında 2 sene önce Fenerdeydi 31 hadi en kötüsü 1 sene daha evveli 30 yaşındaydı.Real Betis'in böyle bir futbolcuyu almasının sebebi de 30 yaşında olmasına rağmen en iyileri Fenerbahçe uğruna sahaya yansıtmasıydı.Bunun cabası milli olmakta var ama ben oraya hiç girmiyorum.Kısacası bu transferlerin sadece isim değil futbolcunun tecrübe ve bilinci ile alakalı olduğunu savunuyorum.Beşiktaş'ta defanstan veya orta sahadan atağı kalenizde görmenize rağmen topu kapıp forvete isabetli atabilecel oyuncu yoktu.Kim Geldi Guti...Topu aldığında kafasını kaldırabilen ve az sürede mantığını ve tecrübesini sahada göstererek gol pası atabilen ülkemizde belki olmayan ,belki de sayısı 2 yi aşmıcak futbolcular içerisinden birisi.Quaresma zaten henüz yaş tartışması yapılacak bir isim değil.Aurelio ya gelecek olursak kanatta orta kurabilecek bir isim.Tecrübesi tabi var ama Guti kadar olmayacaktır bu da bir gerçek.Ben düşündüklerimi yazdım yorumlarınızı bekliyorum..?
emo_90
A2 Takım
emo_90

Favori Oyuncu : alex de souza
Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? I231073_fbli

MesajKonu: Geri: Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu?   Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? EmptyCuma Ağus. 27, 2010 8:01 pm

ben bir fb li olarak besiktasin kadrosunu begendim ligde fb yada bjk sampiyon olur bence adindan trabzon gelir onu bursa takib eder gs ise husrana ugrar
passwordbtu
A2 Takım
passwordbtu

Favori Oyuncu : Yok
Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? I231075_bjkli

MesajKonu: Geri: Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu?   Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu? EmptyCuma Ağus. 27, 2010 8:10 pm

Yorumun için teşekkürler.Ben de buna benzer şekilde düşünüyorum.Şampiyonluğu Trabzon ve Beşiktaş zorlar ardından Fenerbahçe ya da Bursa onun ardından da Galatasaray...

Beşiktaş'ın Yeni Kadrosu Başarılı Olur mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucas Neill Başarılı Olur mu ?
» Emre yeni Arda olur mu?
» RauL Beşiktaşın Elinden Kaçtı
» BEŞİKTAŞIN ŞAMPİYONLAR LİGİNDEKİ RAKİPLERİNİ TANIYALIM
» BEŞİKTAŞIN ŞAMPİYONLAR LİGİNDEKİ RAKİPLERİNİ TANIYALIM