ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Yobo İstanbul'da Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Yobo İstanbul'da Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yobo İstanbul'da

2 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Yobo İstanbul'da I231076_gsli

Yobo İstanbul'da Empty
MesajKonu: Yobo İstanbul'da   Yobo İstanbul'da EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 3:01 pm

Yobo İstanbul'da Yobo834
Fenerbahçe'nin Everton'dan kiraladığı Nijeryalı defans oyuncusu Yobo Türkiye'ye geldi.
Fenerbahçe'nin İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton'dan kiraladığı Nijeryalı futbolcu Joseph Yobo Türkiye'ye geldi.

Menajeriyle beraber THY'nin tarifeli uçağıyla 04:20'de Londra'dan İstanbul'a gelen Yobo'yu Atatürk Havalimanı'nda Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya karşıladı.

"BÜYÜK HEDEFLER İÇİN FENERBAHÇE'Yİ SEÇTİM"

Sezon sonuna kadar Everton'dan kiralanan Yobo Atatürk Havalimanı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada Fenerbahçe'de olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Nijeryalı futbolcu, Everton'dan ayrılmanın kendisin için kolay olmadığını ancak hedefleri doğrultusunda büyük bir takımda yer alması gerektiğini ve bu nedenle Fenerbahçe'yi seçtiğini belirtti.

Transfer döneminde kendisiyle ilgilenen birkaç kulüp olduğunu kaydeden Yobo şu açıklamalarda bulundu:

"Fenerbahçe isminin ortaya çıkmasıyla diğer tercihlerin önüne geçmesine neden oldu. Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu çok büyük bir taraftar kitlesine sahip olduğunu ve çok büyük hedeflerinin olduğunu bildiğim Fenerbahçe'yi tercih ettim. Büyük beklentilerin olduğunun farkındayım. Ancak ben bunların üstesinden gelebileceğimin farkındayım. Bende dahil olmak üzere önümüzde çok çalışmamız gereken bir süreç var. Bütün bunların üstesinden gelip imza atacağız. Buna da bir katkım olursa bundan dolayı mutluluk duyarım."

"EMRE BENİM İYİ ARKADAŞIM"

Yobo yeni takım arkadaşı Emre Belözoğlu'nun Newcastle United'da oynadığı dönemde kendisine yönelik yaptığı iddia edilen ırkçılık suçlamaları için, "Emre benim iyi arkadaşım. Onunla karşılıklı oynadık. Centilmence ve güzel ilişkilerimiz oldu. Onunla aynı takımda oynayacak olmaktan dolayı da çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Sempatik hareketleriyle dikkat çeken Sarı Lacivertlilerin yeni transferi Yobo, terminal çalışanları ve taraftarlar ile bol bol fotoğraf çektirdi. Fenerbahçe'nin yeni savunmacısı Yobo'nun bugün sağlık kontrolünden geçtikten sonra sözleşme imzalayacağı öğrenildi
MEMOĞLU
Admin
MEMOĞLU

Favori Oyuncu : Ü.Karan
Rep : 0
Yer : Gebze|Kocaeli
Yobo İstanbul'da I325052_kocaelili

Yobo İstanbul'da Empty
MesajKonu: Geri: Yobo İstanbul'da   Yobo İstanbul'da EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 10:21 am

Centilmence ve güzel ilişkilerimiz oldu.

Bu adam bizi keriz yerine mi koymaya çalışıyor?

Yobo İstanbul'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Luce neden İstanbulda ?
» Yobo en az 2 hafta yok
» Yobo Fenerbahçe'de!..
» Yobo ilk kez idmanda!
» Yobo var Bilica yok!