ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Merak ediyorum!"  Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Merak ediyorum!"  Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Merak ediyorum!"

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
"Merak ediyorum!"  I231076_gsli

"Merak ediyorum!"  Empty
MesajKonu: "Merak ediyorum!"    "Merak ediyorum!"  EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 5:16 pm

"Merak ediyorum!"  Santiago_porto_riko3-large
Porto Riko’nun yıldız pivotu Daniel Santiago, ülkesinin şampiyonadaki performansını ve A Milli Takım ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Porto Riko Milli Takımı’nın 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’ndaki performansını değerlendiren Santiago, “Rusya karşısında iyi oynamamıza rağmen istediğimiz sonucu alamadık. Yunanistan ile yaptığımız maçta da aynı senaryoyu yaşadık. Dün akşam gerçekten çok iyi mücadele ettik. Elimizden gelenin en iyisini yaptık ama son çeyrek 18 serbest atış kullanan bir takımı yenmemiz çok zordu. Maçın kilit noktası burasıydı, iyi mücadele ettik ama galip gelemedik” dedi.

C Grubu’nda oynadıkları iki maçı da kaybetmelerine rağmen hala şanslarının olduğunu kaydeden Daniel Santiago, “Karşılaşmalara iyi başlamamıza rağmen sonunu getiremiyoruz. Birçok turnuva yaşamış bir oyuncu olarak, hala şansımızın olduğunu düşünüyorum. Grupta hala birçok şey değişebilir ve umarım bu sefer işler bizim için iyi gider” ifadesinde bulundu.

Türkiye’nin 2010 FIBA Dünya Şampiyonası’nda şu anakadar iyi performans sergilediğini kaydeden tecrübeli pivot, şunları söyledi:

“Türk Milli Takımı kendi seyircisi önünde gerçekten iyi oynuyor. Yarın Yunanistan ile olan maçı gerçekten merak ediyorum. Ev sahibi avantajı Türkiye için çok önemli bir faktör. Eski takım arkadaşlarımın bir arada mücadele ettiğini görmek çok güzel. Gerçekten iyi iş çıkarıyorlar ve buradan İstanbul’a gideceklerine eminim.”

“Türkiye’de basketbol oynuyor olmak gerçekten çok güzel” diyen Daniel Santiago, “Buraya gelen seyirciler basketbol adına birçok şey öğreniyorlar. Ankara Spor Salonu, tesisler ve kaldığımız otel çok güzel. Her şey mükemmel şekilde ilerliyor ve ev sahibi olarak Türkiye’nin çok iyi bir iş çıkardığını söyleyebilirim. İstanbul’da Efes Pilsen’de oynarken çok güzel vakit geçirdim ancak maalesef gerek ligde gerekse Euroleague’de başarı elde edemedik. Eğer tekrar imkan olursa Türkiye’ye dönüp basketbol oynamayı ciddi şekilde düşünebilirim. Beko Basketbol Ligi bana göre Avrupa’nın en iyi ligleri arasında yer alıyor” yorumunu yaptı.

Türk basketbolunun çok önemli oyunculara sahip olduğunu ifade eden Daniel Santiago, “Hidayet Türkoğlu ve Ersan İlyasova NBA gibi önemli bir ligde kendini ispatladılar.Türk basketbolu şu anda gelişme sürecinde. Türkiye’nin ilerleyen yıllarda hem Avrupa hem de Dünya basketbolunda önemli yerlere geleceğine inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

"Merak ediyorum!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merak ediyorum!
» Üstteki Üyenin Nesini Merak Ediyorsunuz?
» gol kraları kim olacak acaba ? merak edenler içeri
» İtiraf Ediyorum!!!
» TARİH:25.12.2009 İDDİA EDİYORUM ŞAMPİYON FENERBAHÇE OLACAK...SİZ NE DİYORSUNUZ?