ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ene: "Bugün şans yardım etti" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ene: "Bugün şans yardım etti" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ene: "Bugün şans yardım etti"

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Ene: "Bugün şans yardım etti" I231076_gsli

Ene: "Bugün şans yardım etti" Empty
MesajKonu: Ene: "Bugün şans yardım etti"   Ene: "Bugün şans yardım etti" EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 5:44 am

A Milli Takımımızda yardımcı antrenör Orhun Ene Porto Riko karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, şanslı olan taraf olduklarını söyledi.
Ene: "Bugün şans yardım etti" Orhun_ene348968
2010 Dünya Basketbol Şampiyonası C Grubu'nda Porto Riko'yu yenen ve gruptan lider çıkmayı garantileyen (A) Milli Takım'da, yardımcı antrenör Orhun Ene, Porto Riko'nun çok iyi bir takım olduğunu belirterek, "Porto Riko 4. periyotta yoruldu ve kazanmamıza yardımcı oldu" dedi.

Ene, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Porto Riko'nun çok iyi bir takım olduğunu ve üç ciddi rakiple oynadığını ifade etti. Porto Riko'nun, oyun kurucu pozisyonundaki Barea'nın alternatifinin olmamasının sıkıntısını yaşadığını belirten Ene, "Hücumda topu daha çok paylaşabilirdik. Porto Riko 4. periyotta yoruldu ve kazanmamıza yardımcı oldu. Bugün şans yardım etti. Porto Riko son topu sokamadı ve biz kazandık" dedi.

Milli basketbolcu Semih Erden de maça tutuk başladıklarını, ancak daha sonra toparlandıklarını ve Porto Riko gibi güçlü bir rakibi yendiklerini söyledi.

Porto Riko Antrenörü Cintron Monolo ise Türkiye'yi tebrik etti. Türkiye'nin dün geceki zor maçın ardından büyük bir iş başardığını ifade eden Monolo, "Türkiye çok iyi bir takım. Yarın son şansımızı kullanmaya çalışacağız" diye konuştu.

Porto Rikolu oyuncu Nathan Seavy de zor bir maç olduğunu belirterek, "Türkiye çok iyi bir takım elimizden geleni yaptık ama yeterli olmadı" dedi

AA

Ene: "Bugün şans yardım etti"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Piyasalarda bugün
» Yakup Bugün - Denizlispor
» Semih Bugün Başlıyor !
» TV'de bugün (3 Ekim Pazar)
» Bugün Dünya Barış Günü