ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu"

3 posters
YazarMesaj
RefLexs
Co-Admin
RefLexs

Favori Oyuncu : Ronaldo
Rep : 59
Yer : İzmir
"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" I231073_fbli

"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" Empty
MesajKonu: "Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu"   "Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" EmptyCuma Eyl. 03, 2010 2:23 pm

Manisaspor'un Kongo asıllı Portekizli futbolcusu Ariza Makukula, takım arkadaşları ile ilk idmana çıktı, gol krallığı için iddialı konuştu! Makugol, Kayserispor ve Trabzonspor'u seçmeme nedenini de açıkladı!

"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" 23k2mw9

Akşam saatlerinde kulübe gelerek teknik direktör Hakan Kutlu ve futbolcularla tanışan Ariza Makukula'yı genel menajer Öner Karalar karşıladı.

Spor Toto Süper Lig'in gol kralı olan Makukula, şunları söyledi:
''Buraya unvanımı sürdürmek için geldim. Benim işim gol atmak. Çocuklarım için Manisa'yı seçtim. 3 çocuğum var. Kayseri ve Trabzon'da okul yok. İzmir'de Fransız okulu var. Bu nedenle Manisa'yı tercih ettim. Avrupa'da UEFA kriterlerine uygun Türkiye'deki en sağlam kulüplerden birine geldiğimi biliyorum. En kısa zamanda arkadaşlarımla kaynaşarak ve hocamın istediği oyun sistemine uyarak sahada geçen yıl olduğu gibi gollerime devam edeceğim. Benim işim sahaya çıkıp gol atmak.''

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Manisaspor, daha önce Kayserispor'da kiralık olarak forma giyen Ariza Makukula'yı transfer döneminin son gününde renklerine bağlamıştı.

Daha önceden Kayserispor'da kiralık olarak oynayan Makukula'yı bonservisi ile birlikte Benfica'dan alan Ege temsilcisi, 29 yaşındaki golcü futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Makukula, geçen sezon Kayserispor formasıyla Süper Lig'de oynadığı 29 maçta 23 gol kaydetti.
MEMOĞLU
Admin
MEMOĞLU

Favori Oyuncu : Ü.Karan
Rep : 0
Yer : Gebze|Kocaeli
"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" I325052_kocaelili

MesajKonu: Geri: "Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu"   "Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" EmptyCuma Eyl. 03, 2010 2:33 pm

Tek neden bu olamaz.
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" I231076_gsli

MesajKonu: Geri: "Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu"   "Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu" EmptyCuma Eyl. 03, 2010 6:24 pm

3 yıllık sözleşme yaptıysa ve çocuklarıyla geldiyse bence geçerli bir sebep
Yabancıların öncelikleri farklı Türkler'den..
http://arenafutbol.org

"Kayseri ve Trabzon'da okul yoktu"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Keita: ''Şansımız yoktu..''
» Kalite Yoktu - Ömer Üründül
» Helguera: "Mesut'a ve Carvalho'ya gerek yoktu"
» Okul Yıldızları Turnuvası başladı
» Kuru sıkı tabancayla okul bastılar