ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Fatih Tekke'den İlk Röportaj Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Fatih Tekke'den İlk Röportaj Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fatih Tekke'den İlk Röportaj

YazarMesaj
chaO
Moderatör
chaO

Favori Oyuncu : Ricardo Quaresma-Messi-Robinho-Guti-DİEGO BUONANOT
Rep : 41
Yer : İstanbul
Fatih Tekke'den İlk Röportaj I231075_bjkli

Fatih Tekke'den İlk Röportaj Empty
MesajKonu: Fatih Tekke'den İlk Röportaj   Fatih Tekke'den İlk Röportaj EmptyCuma Eyl. 03, 2010 8:57 pm

Fatih Tekke'den İlk Röportaj Besiktas-ta-son-gun-bombasi-fatih-tekke-806890

Yeni transfer Fatih Tekke, Beşiktaş formasını giydikten sonra ilk röportajını Beşiktaş`ın resmi sitesine verdi. Tecrübeli golcü yaptığı açıklamada Beşiktaşın hedeflerine katkı sağlamak istiyorum diye konuştu.

Beşiktaşa geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Fatih Tekke, taraftarlarımızla buluşacağı günü sabırsızlıkla beklediğini ifade ederek, Türkiyenin en ateşli, en tutkulu taraftarlarının karşısına çıkacağım günü heyecanla ve sabırsızlıkla çekiyorum. Üç gündür güzel bir heyecan yaşıyorum. Tekrar ülkeme döndüğüm için, Türkiyenin en güzide kulüplerinden birisinde oynayacağım için çok sevinçliyim şeklinde konuştu. Kendisinden beklenenleri vermek içinden elinden gelen her şeyi yapacağını söyleyen Fatih Tekke, Taraftarlarımızın, camiamızın benden ne istediğini çok iyi biliyorum. Beklenenleri karşılayıp taraftarlarımızı memnun etmek, futbola veda ettikten sonra Beşiktaş camiasında iz bırakan bir insan olmak istiyorum dedi.

Futbol Oynama Arzusunu Yeniden Kazandım

Türkiyenin en büyük kulüplerinden birisine geldim diye konuşan yeni transfer, Rusyadaki günlerini ise şu sözlerle anlattı:

“Kariyerimin en parlak günlerini Rusya’dayken geçirmeme, 1 lig şampiyonluğu, 2 Rusya Kupası, 1 UEFA Kupası ve 1 Süper Kupa kazanmama rağmen belli bir süre sonra arzumu yitirdim. Son zamanlarımda oynama heyecanımı tamamen kaybettim. Rusya’da çok güzel günler geçirdim ancak ben futbolun heyecanını özledim. Bugün burada daha coşkulu ve heyecanlıyım, ilerisi için daha güzel şeyler düşünüyorum. Beşiktaş taraftarı takımına aşırı derecede bağlı. Aynı zamanda her futbolcuya heyecanını kazandıracak kadar etkili. Bu da beni sabırsızlandıran bir başka faktör. Bunlar konsantrasyonumu yükseltiyor ve takıma katılacağım zamanı iple çekiyorum.”

Sahada Babamın Oğlunu Tanımam

Yenilgiyi hiçbir zaman kabullenmediğini, bunun da kendisini hırçınlaştırdığını ifade eden tecrübeli golcü, Türkiye’de futbol oynadığı zamanki Fatih Tekke’den bir şey kaybetmediğini ancak Rusya serüveninde olumlu anlamda çok büyük kazanımlara sahip olduğunu belirtti.

Saha içindeki ve dışındaki davranışlarıyla camiamıza layık olmaya çalışacağının altını çizen Fatih Tekke, önceki gün düzenlenen imza töreni sırasında söylediklerini daha da genişleterek, “Daha önce Altay’da ve Gaziantepspor’da forma giyerken Trabzonspor’a karşı oynamıştım ve golümü de atmıştım. Bizim işimiz futbol ve bu mesleği layıkıyla yerine getirmek için profesyonel düşünmek zorundayız. Sahaya çıktığımda rakibim babamın oğlu olsa tanımam. Kazanmak için ne gerekiyorsa yaparım. Şu andan sonra da yapacağım her şey Beşiktaş ve Beşiktaş taraftarı için olacak. Ligde ve Avrupa’da hedeflenen başarıları kazanmak için çalışacağım. Taraftarlarımızın bana destek vereceğine ve karşılığında çok iyi şeyler alacaklarına inanıyorum” dedi.

Fatih Tekke'den İlk Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Röportaj İstekleri
» Easports'tan Röportaj
» Fifa 10 Peter Moore Röportaj
» Röportaj Bölümümüzün İlk Konuğu ;Adminimiz Emre :)
» Röportaj Bölümümüzün Bu Haftaki Konuğu ;Zeynep :)