ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"  Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"  Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
"Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"  I231076_gsli

"Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"  Empty
MesajKonu: "Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"    "Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"  EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 4:35 am

"Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"  Kev600_DQBUP

Amerika milli takımının yıldız isimlerinden Kevin Durant NTV SPOR'a konuştu. Ümraniye Meydan Alışveriş Merkezi Nike mağazasında NTV SPOR'dan İsmail Şenol'un sorularını yanıtlayan Durant "İnsanlar bizim yenilmemizi bekliyordu. Ama biz çıkıp basketbolumuzu ynadık ve tüm maçlarımızı kazandık" dedi.

Röportaja İstanbul hakkkındaki düşüncelerini söyleyerek başlayan Durant "Muhteşem bir şehir İstanbul. Suyun etrafında gizemli manzaralar görüyorum. İstanbul'da olduğum için çok mutluyum. Otelden bakıp başka bir kıtayı görmek çok heyecanlı. Avrupa buradan çılgın görünüyor. Nereye gidersem gidiyim büyük ilgi görüyorum" ifadesini kullandı.

"Pek çok insan bizim kaybetmemizi bekliyordu. Ama bizim, insanları duymadan yolumuza devam etmemiz gerekiyor" açıklamasını yapan yıldız basketbol takımda lider olarak oynamanın kendi motivasyonunu artırdığını da sözlerine ekledi.

"OYNADIĞIM EN İYİ MAÇLARDAN BİRİYDİ"
Sayı lideri olan Durant "Ben çıkıp oyunumu oynuyorum. Bunu yapmaya da devam edeceğim" açıklamasını yaparken Brezilya maçı hakkında ise "Şu ana kadar yaptığım en iyi maçlardan biriydi. Brezilya gerçekten çok iyi oynadı. İkinci yarı nasıl bir takım olduğumuzu gösterdik. İlk yarı boş şutları kaçırdık ama ikinci yarımızda kendimize geldik" dedi.

"KÖTÜ BİR ADAM DEĞİLİM"
"Amerika-İran maçı nasıl geçti?" sorusu üzerine "Ben şahsen siyasetten anlamıyorum. Lojistik meseleler vardır, doğrudur. Ama benim işim basketbol oynamak. İranlı basketbolcular da aynı şekilde düşünüyor" ifadelerini kullanan Kevin Durant, sosyal medyada çok vakit geçirdiği yönündeki haberler üzerine ise "Sosyal ağda bana da çok büyük ilgi ve saygı gösteriyorlar. Ben kötü bir adam değilim. Ukala değilim. Ben oyunumu oynuyorum. Çoğu insan saygı gösteriyor ama bundan hoşlanmayanlar da var" diye konuştu.

"EN ÇOK ANNEME YARADI"
Ailesinin de İstanbul'da olduğunu ve bundan en çok annesinin mutlu olduğunu söyleyen yıldız basketbolcu "Ailem de burada. Annem Türkiye'de çok mutlu. Sürekli fotoğraf çekiyor. Basketbol sayesinde dünyanın öbür tarafındayım" diye konuşurken yemekler hakkında ise "Şu ana kadar bir restauranta gittim ama orada da Amerika yemeği yedim" dedi.

"DOĞUŞ BALBAY BENİM KARDEŞİM"
Amerika'da oynayan basketbolcumuz Doğuş Balbay hakkında da düşüncelerini paylaşan Durant "Doğuş Balbay benim kardeşim gibi. Her zaman onun yanında olacağım. Türkiye'ye geleceğim zaman ilk ona bilgi verdim. Doğuş başarılı bir basketbolcu. Şutunu geliştirirse NBA'de forma oynayabilir" diye konuştu.

"JORDAN'A EN YAKIN KOBE"
"Turnuvanın en iyi takımlarından birisi Türkiye'dir. Türklerle oynadığımız zaman işimiz zor olacak" açıklamasını yapan Durant Jordan'a çok benzetilmesi durumu hakkında ise "Michael Jordan o kadar muhteşem bir oyuncu ki ben onun yarısını yapsam mutlu olurum. Kobe, Michael Jordan olmaya benden daha yakın bir isim" yorumunu yaptı.
http://arenafutbol.org

"Herkes bizim yenilmemizi bekliyordu"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Herkes suçlu!"
» Herkes 'onu' bekliyor!
» Herkes yatıyor, o idmanda
» Herkes Arda'yı konuşuyor..
» Herkes onu istedi, o Sevilla'da kaldı!