ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği

3 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği I231076_gsli

Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği Empty
MesajKonu: Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği   Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 6:23 pm

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Ersan'ın hedefleri çok büyük.
Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği Ersan_adem_gulum
Beşiktaş'ın, Bank Asya Birinci Lig takımlarından Adanaspor'dan kiraladığı Ersan Adem Gülüm, siyah-beyazlı takımın değişmez stoperi olmak istediğini söyledi. Ersan, Beşiktaş Dergisi'nin eylül ayı sayısında yer alan röportajında, bir futbolcunun yeni bir takıma geldiği zaman ilk önce kendini göstermesi gerektiğini belirterek, ''Ben de onu yapmaya çalışıyorum. Tabii ki de benim oynadığım mevkide çok başarılı futbolcular var. İbrahim Toraman, Ferrari ve Zapotocny kendilerini ispatlamış büyük futbolcular. Önce hocamıza nasıl bir futbolcu olduğumu göstermeliyim. Kadroya, sonra da ilk 11'e girmeliyim. Eğer bunu yaparsam, bonservisimle Beşiktaş'a gelirim. Beşiktaş'ın değişmez stoperi olmak istiyorum. Milli takımla ilgili hedeflerim de var ama önce Beşiktaş'ta başarılı olmak istiyorum'' ifadelerini kullandı.
Beşiktaş'a uyum sağlamasının zor olacağını düşünmediğini dile getiren Ersan, ''Beşiktaş'ın formasını giymek zaten çok büyük bir gurur. Türkiye'nin en büyük camialarından biri Beşiktaş. Adana'daki Ersan olmakla Beşiktaş'taki Ersan olmak arasında çok büyük fark var'' diye konuştu.
Ersan, bazı kişilerin kendisini İspanyol Pique'ye, bazılarının da Puyol'a benzettiklerinin hatırlatılması üzerine de, ''Umarım Beşiktaş'ta Puyol'un hırsını, Pique'nin tekniğini gösteririm'' dedi.

AA
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği   Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği EmptyPaz Eyl. 05, 2010 2:32 am

Şişirilmemeli böyle gençler
Daha çok yolu var önünde
http://arenafutbol.org
RefLexs
Co-Admin
RefLexs

Favori Oyuncu : Ronaldo
Rep : 59
Yer : İzmir
Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği I231073_fbli

MesajKonu: Geri: Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği   Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği EmptyPaz Eyl. 05, 2010 2:33 am

Bana pek ümit vermedi.Ömer Toprak diye bir adam var işte o bu özelliklere sahip olabilir.

Puyol'un hırsı Pique'nin tekniği
1 sayfadaki 1 sayfası