ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ne Kadar Harçlık Topladınız?? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ne Kadar Harçlık Topladınız?? Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ne Kadar Harçlık Topladınız??

5 posters
YazarMesaj
forever-FB
Kaptan
forever-FB

Rep : 207
Yer : İsTaNbUl
Ne Kadar Harçlık Topladınız?? I231073_fbli

Ne Kadar Harçlık Topladınız?? Empty
MesajKonu: Ne Kadar Harçlık Topladınız??   Ne Kadar Harçlık Topladınız?? EmptyPtsi Eyl. 21, 2009 1:12 am

Ahh o eski günlerr..cüzdan para dolar taşardı bea Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 20138 şimdi büyüdük diye tek kuruş veren yok Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 20138 paranın yerini artık şeker aldı Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396 şeker yiye yiye bir hal oldum Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396 neyse yinede sağolsunlar Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396 annem bu sabah 10 tl verdi Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396 daha da veren olmadı Sad yani bu günkü kazancım : 555 gr şeker ve 10 tl Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396

siz ne kadar harçlık topladınız ?? Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396
нк gєηç Ŧв™
Admin
нк gєηç Ŧв™

Favori Oyuncu : Alex De Souza
Rep : 909
Yer : Ankara

MesajKonu: Geri: Ne Kadar Harçlık Topladınız??   Ne Kadar Harçlık Topladınız?? EmptyPtsi Eyl. 21, 2009 5:23 am

Valla özgecim biz harçlık yerine booollll booollll baklava ve sarma yedik Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396 lanet olsun bize 5 kuruş bile veren olmadı Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 417510 aksine 20 tl'lem gitti yeğenim sağolsun geldi daı bayyamın mübayek oysun dedi elimi öptü bende çıkardım 20 tl verdim... Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 20138 Ne Kadar Harçlık Topladınız?? Icon_cry
http://www.arenafutbol.org
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN

MesajKonu: Geri: Ne Kadar Harçlık Topladınız??   Ne Kadar Harçlık Topladınız?? EmptyPtsi Eyl. 21, 2009 6:16 am

Evet bayram tatlsıı yemekten içim dışım şerbet oldu Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396 Artık geçmiş

yahuu!!Harçlık alacağımıza biz harçlık veriyoruz...Kardeşim var 14 yaşında löp

löp götürdü harçlıkları..Ne Kadar Harçlık Topladınız?? Suspect
http://www.arenafutbol.org
forever-FB
Kaptan
forever-FB

Rep : 207
Yer : İsTaNbUl

MesajKonu: Geri: Ne Kadar Harçlık Topladınız??   Ne Kadar Harçlık Topladınız?? EmptySalı Eyl. 22, 2009 1:00 am

HK GENÇ FB demiş ki:
Valla özgecim biz harçlık yerine booollll booollll baklava ve sarma yedik Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 0396 lanet olsun bize 5 kuruş bile veren olmadı Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 417510 aksine 20 tl'lem gitti yeğenim sağolsun geldi daı bayyamın mübayek oysun dedi elimi öptü bende çıkardım 20 tl verdim... Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 20138 Ne Kadar Harçlık Topladınız?? Icon_cry

bende bol bol şekey yedim valla Very Happy ahh ahh küçükken ben kimlere demedimki bayyamın mübayek olşun diye kimse bana çıkarıp 20 tl vermedi valla Very Happy neyse canları sağolsun Very Happy
zeynep
SuperStar
zeynep

Favori Oyuncu : Semih Şentürk
Rep : 75
Yer : sinop

MesajKonu: Geri: Ne Kadar Harçlık Topladınız??   Ne Kadar Harçlık Topladınız?? EmptySalı Eyl. 29, 2009 11:42 pm

ya bi kuruş bile toplayamadım ki o kadar slogan yapmama rağmen sabahgtan akşama kadar bayramda harçlık verin ekonomiye can verin az çok demeyelim küçüklerimizi boş geçmeyelim değim halde bi kuruş veren olmadı
WinchesteR
Moderatör
WinchesteR

Favori Oyuncu : Wayne Rooney Ji Sung Park
Rep : 85
Yer : Eskişehir
Ne Kadar Harçlık Topladınız?? I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Ne Kadar Harçlık Topladınız??   Ne Kadar Harçlık Topladınız?? EmptyÇarş. Eyl. 30, 2009 12:08 am

Beyler işi bilceksiniz ama işe gitmiceksiniz Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 930325 bn 100tl kopardım gerçi diğer bayramlarımla oranlarsak çok düşük bi miktar ama nse Ne Kadar Harçlık Topladınız?? Icon_cry Ne Kadar Harçlık Topladınız?? 518323

Ne Kadar Harçlık Topladınız??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» +25 o kadar kötü..
» Beckham ne kadar yok?
» Kar yağışı ne kadar sürecek?
» Aranızda 30 Gün Kadar Olamayabilirim..!
» Kanoute ve Fabiano'suz bu kadar!