ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Lider Fethiyespor'da gözler Pendikspor'da.. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Lider Fethiyespor'da gözler Pendikspor'da.. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lider Fethiyespor'da gözler Pendikspor'da..

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Lider Fethiyespor'da gözler Pendikspor'da.. I231076_gsli

Lider Fethiyespor'da gözler Pendikspor'da.. Empty
MesajKonu: Lider Fethiyespor'da gözler Pendikspor'da..   Lider Fethiyespor'da gözler Pendikspor'da.. EmptySalı Eyl. 07, 2010 6:32 am

Fethiyespor kendi evinde oynadığı maçta Belediye Vanspor’u Salim ve Önder'in golleriyle geçerken, camiada sevinç hakim.
Takım ise, 13 Eylül Pazartesi günü kendi evinde oynayacağı Pendikspor maçının hazırlıklarına da sabah yaptığı antrenmanla başladı. İki haftada alınan 6 puan sonrasında oyuncuların moralinin çok iyi olduğu gözlendi.

Belediye Vanspor maçı sonrasında izin yapmayan oyuncular Teknik Direktör Erkan Sözeri gözetiminde çalışti. 12 Eylül’de yapılacak referandum dolayısı ile Pendikspor ile 13 Eylül Pazartesi günü saat 20.30’da Fethiye Şehir stadında karşılaşacak olan ekip, bu maçın hazırlıklarını hafta boyunca sürdürecek.
Fethiyespor’da bugün yapılan antrenmanda, Belediye Vanspor maçında sahada mücadele eden oyuncular düz koşu yaparken diğer oyuncular ise normal çalışma programı kapsamında çalışmalarını sürdürdüler.

-LİDERLİK SEVİNCİ-
Bu arada ilk hafta deplasmanda Pursaklarspor’u yenen Fethiyespor, ligin ikinci haftasında da kendi evinde oynadığı maçta ligin güçlü ve de iddialı ekiplerinden Belediye Vanspor’u 2-1 yenerek puan cetvelinin zirvesine yerleşti. Elazığspor ile birlikte ligin yenilgisiz iki takımından biri olan Fethiyespor, iki maçta rakip kaleleri 4 kez havalandırırken kendi kalesinde ise sadece 1 gol gördü.

Lige büyük oranda yenilenen kadrosu ile başlayan Fethiyespor’da ilk iki haftanın kayıpsız geçilmesi büyük mutluluk yaratırken, Teknik Direktör Erkan Sözeri, Fethiyespor istenilen oyun düzeyine 2-3 hafta sonra ulaşacağını söyledi.

Öte yandan maç sonrası açıklamasında Fethiyespor Teknik Direktörü Erkan Sözeri şunları kaydetmişti;
“Çok zor bir maç oldu. Stresli bir maç oldu. Biz bu stresi biliyoruz. Geçen sene devre arasından yaşadığımız bir tecrübe var. Futbolcu kardeşlerimizi taraftarlarla beraber kendilerine bir hedef koydular ve yukarıya oynama kararı verdiler. Bu karar mücadelelerinden de görülüyor. O anlamda stres oldu ve zaman zaman zor durumlarda kaldık. İyi oynamadığımız zamanlar oldu. Ama oyuncu arkadaşlarımız oyun disiplininden kopmayarak maçı kazanmasını bildiler. Hedefe giden yolda bu tip çok maç yaşayacağız diye düşünüyoruz. Önemli olan sonuç ama dördüncü, beşinci haftadan sonra bizim takımın çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü bu geçiş dönemini kayıpsız atlatmak istiyorduk. İki maçtan 6 puan alarak bunu gerçekleştirdik. Bundan dolayı çok mutluyuz. Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Taraftarımıza da çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz destek verdiler ve onlarla beraber kazandık maçı diye düşünüyoruz. İnşallah bunun devamı gelecek. Bunun için de çalışmalarımıza ara vermeden başlayacağız”.

TARAFTARA TEŞEKKÜR
Belediye Vanspor maçında tribünleri büyük ölçüde dolduran ve 90 dakika boyunca da sahada mücadele eden oyuncuları destekleyen taraftarlar alkış aldı. Ligin ilk haftasında Ankara deplasmanına gelerek Fethiyespor’a destek olan Fethiyespor taraftarı, sergiledikleri performansla Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk’ten de büyük övgü aldı.

Maç sonrasında bir değerlendirme yapan Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk, Pursaklarspor maçı sonrasındaki gibi taraftara teşekkür ederek “Tribünleri dolduran Fethiyesporlular, taraftarın nasıl maç aldırdığını herkese gösterdiler” dedi.

Öztürk “Geçen hafta taraftarımıza teşekkür etmiştim. Bugün bir kez daha teşekkür ediyorum. Artık onlar da profesyonel olarak tribünde yer aldılar ve herkese taraftarın nasıl maç kazandırdığını gösterdiler. Taraftarlarımıza bugün gösterdikleri performanstan dolayı en az sahadaki futbolcularımız kadar teşekkür ediyorum. Onlar bizim yanımızda oldukça biz onları mutlu etmeye devam edeceğiz” dedi.
http://arenafutbol.org

Lider Fethiyespor'da gözler Pendikspor'da..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gözler kupada..
» Gözler avcıda
» Gözler Lugano'da
» Gözler kupaya çevrildi..
» Gözler Barça ve R.Madrid'de