ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir

2 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir I231076_gsli

Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir Empty
MesajKonu: Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir   Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir EmptyCuma Eyl. 10, 2010 7:55 pm

Trabzonspor'un Brezilyalı futbolcusu Alanzinho, ligdeki tablonun 3 hafta sonra şekilleneceğini düşündüğünü belirterek, "Şampiyonluk yarışının 4 büyük takım ve Bursaspor arasında geçeceğini düşünüyorum" dedi.
Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir Alanzinho

Trabzonspor'da Sivasspor maçı öncesi takımın morali üst seviyede. Oyuncularını bu maça motive eden teknik direktör Şenol Güneş, farklı bir kadroyu sahaya sürmeyi düşünüyor. Bordo - mavili takımın Brezilyalı futbolcusu Alanzinho da, ligin en güçlü takımlarından bir tanesi olduklarını belirterek, "Trabzon'da huzur dolu bir hayatım var. Takımdaki herkes bana Oflu Ali diyor. Buradaki hayatım çok huzur dolu ve hiç yabancılık çekmiyorum. Avrupa'dan elendiğimiz için çok üzgünüz ama lige iyi bir başlangıç yaptık ve 7 puan topladık. Ligdeki tablo 2 -3 hafta sonra ortaya çıkacaktır. Şampiyonluk yarışının 5 takım arasında geçeceğini düşünüyorum. Şampiyonluk yolunda büyük bir inancımız var. Sivasspor maçında seyirci desteği arkamızda olacak.

EGEMEN: "4 HAFTALIK PERİYOT BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"
Trabzonspor'un savunma oyuncularından Egemen Korkmaz da milli takım arasını çok iyi değerlendirdiklerini belirterek, "Sivasspor'u detaylı bir şekilde inceledik. Diri bir takımları var ve iyi mücadele ediyorlar. Maç maç düşüneceğiz. 3'ü kendi sahamızda olan 4 maçlık bir periyot var önümüzde. Bu maçladrı maksimum puanla kapatmamız gerekiyor. Sivasspor maçını kendi seyircimiz önünde kesinlikle kazanmak istiyoruz. Glowacki çok kaliteli bir stoper. Sakatlanması hepimizi üzdü. Ama Giray'la da uzun zamandır birlikte oynuyoruz ve birbirimizi çok iyi tanıyoruz" diye konuştu.

TEOFİLO COŞTU, ZAFER YELEN GÖZ DOLDURDU
Trabzonspor'un dün akşam A2 takımıyla oynadığı ve 8 - 0 kazandığı hazırlık maçında 4 gol atan Teofilo'yla iki kez fileleri havalandıran Zafer Yelen'in perfromansı beğenildi. Diğer golleri Umut ve Burak'ın attığı maç sonrası teknik direktör Şenol Güneş, oyuncularını tebrik etti. A2 takımıyla oynadıkları hazırlık maçında ciddiyeti bozmayan oyuncularını kutlayan Güneş, "Her maç aynı ciddiyetle hazırlanıp, takım disiplimizin ne kadar iyi olduğunu herkese göstermeliyiz. Biz iyi bir takımız ve iyi futbol oynuyoruz. Sivasspor maçını da kazanacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

DHA
RefLexs
Co-Admin
RefLexs

Favori Oyuncu : Ronaldo
Rep : 59
Yer : İzmir
Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir I231073_fbli

Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir Empty
MesajKonu: Geri: Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir   Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir EmptyCuma Eyl. 10, 2010 8:41 pm

Kime sorsan aynı şeyi söyler zaten Very Happy

Alanzinho'ya göre 5 takım çekişir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arşavin'e göre şampiyonluk çok zor
» Ali Şen'e göre G.Saray fark atacak!
» Macarlara göre Beşiktaş'ın sorunu
» Dilmen'e Göre Yılın Transferi
» Sercan'a göre transfer politikası!