ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı I231076_gsli

Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı Empty
MesajKonu: Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı   Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı EmptySalı Eyl. 14, 2010 4:16 pm

ABD Başkanı Barack Obama'ya küfür ve tehdit içeren e-posta gönderen 17 yaşındaki İngiliz gencin ömür boyu ABD'ye girmesi yasaklandı. Luke Angel isimli genç, gönderdiği e-postada Obama'ya "p..t" dediğini söyledi.
Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı 11538568

İngiltere'nin Bedfordshire bölgesinin Silsoe köyünde yaşayan 17 yaşındaki Luke Angel, 11 Eylül saldırılarıyla ilgili bir programı izledikten sonra Beyaz Saray'a küfür ve tehdit içeren e-posta gönderdi.

Angel'in ABD başkanına gönderdiği e-posta, Amerikan Federal Soruşturma Bürosu FBI'ı harekete geçirdi. FBI dedektifleri, e-postanın binlerce kilometre uzaklıkta bulunan İngiltere'nin Bedfordshire bölgesinin Silsoe köyündeki bir evden gönderildiğini tespit etti ve İngiliz polisi ile irtibata geçerek yardım istedi.

FBI'ın verdiği adrese giden İngiliz polisi, küfürlü e-postayı 17 yaşındaki kolej öğrencisi Luke Angel'in gönderdiğini tespit etti. Polis, genç adama ABD'ye ömür boyu girmesi yasak olan kişiler listesine alındığını söyledi.

"SARHOŞTUM"

Bedfordshire On Sunday gazetesine konuşan Angel, e-postayı gönderdiği akşam aşırı alkollü olduğunu söyledi. Angel, "Sarhoş olduğum için tam olarak ne yazdığımı hatırlamıyorum ama sanırım Obama'ya p..t dedim. Aptalca bir hareketti. İnsan gençken böyle şeyler yapıyor" diye konuştu.

Angel, yasakla ilgili olarak ise, "Polis evimize geldi ve bana fotoğrafımı göstererek, ömür boyu Amerika'ya giremeyeceğimi söyledi. Benim umurumda değil. Fakat annem ve babam çok kızgın" dedi.

Angel'in Beyaz Saray'a küfür ve tehdit içeren e-posta gönderdiğini açıklayan Bedfordshire polisi, genç İngiliz hakkında soruşturma açılmayacağını belirtti.

DHA / hurriyet.com.tr

Obama'ya öyle bir küfür etti ki ABD'ye girişi yasaklandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bahçeli öyle bir şey söyledi ki
» Arda,Burcu'ya Küfür mü etti?
» sezer1001 Yasaklandı
» Türklerin İslâmiyet'e Girişi
» Öyle bir sözleşmesi var ki!