ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Inter Maicon'u bırakmamakta haklıydı" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Inter Maicon'u bırakmamakta haklıydı" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Inter Maicon'u bırakmamakta haklıydı"

YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
"Inter Maicon'u bırakmamakta haklıydı" I325049_goztepeli

"Inter Maicon'u bırakmamakta haklıydı" Empty
MesajKonu: "Inter Maicon'u bırakmamakta haklıydı"   "Inter Maicon'u bırakmamakta haklıydı" EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 7:09 pm

Brezilyalı oyuncunun menajeri, İtalyan kulübün Real Madrid'in teklifini reddetmekle doğru kararı verdiğine inanıyor.

"Inter Maicon'u bırakmamakta haklıydı" 99885_news

Inter'in başarılı sağ beki Maicon'un menajeri Antonio Caliendo, İtalyan kulübün Brezilyalı yıldızı isteyen Real Madrid'in yaptığı teklifi reddetmekte haklı olduğunu düşünüyor.

İspanyol devi tüm yaz boyunca Maicon için girişimlerde bulunmuş ancak Inter Başkanı Massimo Moratti'yi ikna etmeyi başaramamıştı.

Inter Tv'ye açıklamalarda bulunan Caliendo, "Moratti, Real Madrid'in yaptığı cazip bir teklifi reddeti. Sanırım bu Inter'in bu yaz yaptığı en büyük transfer hamlesi oldu. Ben de olsaydım Moratti ile aynı şeyi yapardım" şeklinde konuştu.

goal.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Inter 09/10 Kit Set
» Inter takılmadı..
» İnter Kitpack
» Inter:3-1:Roma
» İnter Filtre 4.4