ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi

2 posters
YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi I325049_goztepeli

Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi Empty
MesajKonu: Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi   Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 7:20 pm

Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi 140920101ic1

Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi 140920101ic2

Karaman dönemi başladı

Yeni Teknik Direktörümüz Hikmet Karaman bugün düzenlenen törende 1 yıllık sözleşme imzaladı. Tarık Almış Spor Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Başkanımız Kenan Yaralı, Asbaşkan ve Basın Sözcümüz Selami Delan, teknik direktörümüz Hikmet Karaman ve yardımcı antrenörlerimiz Reha Kemal Erçiner, Ahmet Ziya Yüce, Ahmet Teoman Eren, Hasan Özer, Yaşar Kıyar, Serdar Emre Sefa ve Kazım Akgün katıldı.
Başkanımız Kenan Yaralı, törende yaptığı konuşmada Antalyaspor maçından sonra Teknik Direktör Hakan Kutlu ile yapılan sözleşmeyi karşılıklı olarak fesh ettiklerini belirterek, “Hemen akabinde hocamız Hikmet Karaman ile ilk görüşmeyi yaptık. Kendisini göreve davet ettik. Sağolsun kendisi 5 saatlik bir toplantımız oldu. Takımı inceden inceye masaya yatıraraktan kararını verdi. Bizlerle beraber bu yola çıktı. Kendisi gerçekten büyük bir misyonu, büyük bir görevi, büyük bir yükü üstüne aldı. Bu kararından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Maddi ve manevi olarak bize göstermiş olduğu her türlü yardımdan dolayı hiç parayı konuşmadan, kendi aramızda verdiğimiz sözlerle bu işi bitirdik. Hocamız ile birlikte karşılıklı olarak birbirimizden pozitif enerji aldık.” dedi.
“Lig bizim için yeni başladı”
Sözlerinin devamında ligin Manisaspor için yeni başladığını ifade eden Yaralı, “Biz lige avans vererek başladık. Artık avansı, arayı kapatma hocamın, ekibinin, bizlerin, taraftarın ve futbolcunun işi. Herkesin bir görev paylaşımı var. Burada da tabi en büyük yük hocamıza düşüyor. Ben bu takımla Türkiye'de büyük ses getireceğimize inanıyorum. Tüm futbol camiasına, Manisa'ya bu işin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

“Makas açık değil”

Manisaspor yönetimi ile uzun bir süre fikir alışverişinde bulunduklarını kaydeden Manisaspor'un yeni teknik direktörümüz Hikmet Karaman ise "Takımı kümede bırakmanın ötesinde Manisa'da neler yapabiliriz, Manisaspor takımıyla lig bittiği zaman gerek Türkiye'ye gerek Manisa'ya futbol açısından neler izletebiliriz, yaptığımız işin karşılığında bizi seyretmeye gelen bir portre görebilir mi? Tüm bu detayları konuştuk. Ben 'yine Hikmet hoca sonuncu takımı aldı, ligde bıraktı' statüsünden çıkmak istiyorum. Bir takımı şampiyon yapmak istiyorum. Şampiyon yapmak içinde çalıştığım sezonlarda bir sistemi, bir futbol felsefesini, bir futbol kültürünü o takıma yerleştirip ondan sonra gelecek seneler içerisinde yüksek hedefleri koyarak belli bir başarı çizgisini yakalamak istiyorum. Yoksa 'gel Manisaspor'u kümede bırak git, benden sonra bir başkası gelsin' amaç bu değil. Kendisiyle konuştuğumuz uzun zaman içerisinde son derece pozitif enerjiler aldım. " dedi. 4 haftada sıfır puan çeken bir takımın olduğunu hatırlatan Karaman, Cuma gününe kadar en ideal 11'i oluşturmaya çalışacaklarını söyledi. Karaman şöyle devam etti: "Ligin dibine baktığınız zaman 0, 1, 2 diye gidiyor. Yani oradan 3 puanı al gel sizin için lig yeni başlıyor. Daha sonra hedefleri değiştir. Biz eleştirilere her zaman hazırız. Ama şuan itibari ile Manisaspor'un bir güç birliğine ihtiyacı var. Trabzon'dan alacağımız çok güzel puanlar bizi kafamdaki düşünce içerisine sokacaktır. Ama bunları gerçekleştiremezsek o zaman devre arasına yukarılardan kopmadan eksiklerimiz nedir, nerelerde hata yaptık? ikinci yarıya bu şekilde girmemiz gerekiyor. Makas açık değil. Bizde teknik ekip olarak iddialı bir ekibiz. Farkımızı ortaya koymalıyız."

www.manisaspor.org.tr

Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell
Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi   Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 7:29 pm

Şükür hocam hoşgeldiniz.Ne oynadığımızı bilelim artık.
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Yer : Salzburg/Avusturya
Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi I325049_goztepeli

MesajKonu: Geri: Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi   Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 7:34 pm

Evet hayirli olsun Manisaspor insallah toparlarlar artik kendilerini.Hikmet Hocayi hemen 1 macinda zorlu bir mac bekliyor Trabzonspor deplesmani umarim puan kobarirrlar.Ve Makakula,Issac,Dica,cok iyi forvet oyunculari iyi kulanabilirseler iyi bir ofans olur, cheers

Manisaspor"da Hikmet Karaman dönemi basladi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hikmet Karaman Manisa yolunda
» Manisaspor Karaman ile görüşüyor
» Ya Ercan ya da Karaman!
» Manisaspor çalışmalara başladı..
» Ünal Karaman ilk 11'i belirledi!