ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Balotelli: "Milan'ı Inter'den daha çok seviyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Balotelli: "Milan'ı Inter'den daha çok seviyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Balotelli: "Milan'ı Inter'den daha çok seviyorum"

YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
Balotelli: "Milan'ı Inter'den daha çok seviyorum" I325049_goztepeli

Balotelli: "Milan'ı Inter'den daha çok seviyorum" Empty
MesajKonu: Balotelli: "Milan'ı Inter'den daha çok seviyorum"   Balotelli: "Milan'ı Inter'den daha çok seviyorum" EmptyPaz Eyl. 19, 2010 6:47 pm

Manchester Cityli golcü, kariyerinde geldiği noktayı Inter'e borçlu olduğunu belirtmesine rağmen Milan'ı daha çok sevdiğini saklamadı.

Balotelli: "Milan'ı Inter'den daha çok seviyorum" 108769_news

Bu yaz Inter'den Manchester City'e transfer olan Mario Balotelli, geçtiğimiz sezon Barcelona ile oynadıkları maçta formasını yere atmaması gerektiğini itiraf etti.

Kariyerinde geldiği noktayı Inter'e borçlu olduğunu belirten futbolcu, "Onların formasını yere attığım için pişmanım. Böyle bir hareketi hiç yapmamalıydım. Orada çok güzel yıllar geçirdim. Ama son aylarda artık gitme zamanımın geldiğini hissetmiştim. Ama takım arkadaşlarımla hiçbir problemim olmadı" dedi.

Başkan Massimo Moratti'ye saygı duyduğunu belirten Moratti, "Milan'ı sevdiğimi söylememde bir problem olduğunu düşünmüyorum. Ama ben her zaman Milan'ı daha fazla sevdim" şeklinde konuştu.

Roberto Mancini ve Jose Mourinho'nun en iyi teknik direktörleri olduğunu sözlerine ekleyen futbolcu sakatlığı ile ilgili olarak da "Ben İngiltere'ye dünyanın en güzel ülkesi olduğu için gelmedim. Amacım futbolumu oynamak Bu yüzden bir an önce iyileşipsahalara dönmek istiyorum. Sanırım bir hafta içinde hazır olurum" ifadelerini kullandı.

goal.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Balotelli Manchester City'de
» Robinho&Balotelli takas edilecek
» Mourinho mu gidecek, Balotelli mi?
» Balotelli'den açık mektup
» Milan'ın Balotelli hayâli