ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Berbatov: "Her gün 10 km koştum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Berbatov: "Her gün 10 km koştum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Berbatov: "Her gün 10 km koştum"

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Berbatov: "Her gün 10 km koştum" I231076_gsli

Berbatov: "Her gün 10 km koştum" Empty
MesajKonu: Berbatov: "Her gün 10 km koştum"   Berbatov: "Her gün 10 km koştum" EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 1:18 am

M.United'ın golcü futbolcusu Dimitar Berbatov, sezona çok iyi başlamasında yaz aylarında yoğun çalışmasının etkisi olduğunu söyledi.
Berbatov: "Her gün 10 km koştum" Berbatov209396
İngiltere Premier League takımlarından Manchester United'ın golcü oyuncusu Dimitar Berbatov, sezona çok iyi başlamasında yaz aylarında yoğun çalışmasının etkisi olduğunu söyledi.

Sezona hazırlanırken her gün 10 kilometre koştuğunu belirten Bulgar futbolcu, ''Dünya Kupası'nda bir maç izledim, koşmaya gittim, ardından tekrar bir maç, sonra tekrar koşu. Bu benim rutinim oldu. Kondisyonum için çok çalıştım'' dedi.

Old Trafford'daki taraftarların kendisini iyi hissetmesini sağladığını ifade eden Berbatov, Manchester United'da oynadığı için çok şanslı olduğunu kaydetti.

Geçen hafta Liverpool ile yapılan maçta 3 gol atan Berbatov, takımının galibiyetinde önemli rol oynamıştı.

AA

Berbatov: "Her gün 10 km koştum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MANU'da Berbatov 3 ay yok!
» Berbatov face
» Timsah'ın Berbatov hamlesi
» ManU Berbatov'la güzel..
» Liverpool Berbatov'u durduramadı: 3-2