ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Zalayeta'dan gol sözü Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Zalayeta'dan gol sözü Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zalayeta'dan gol sözü

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Zalayeta'dan gol sözü I231076_gsli

Zalayeta'dan gol sözü Empty
MesajKonu: Zalayeta'dan gol sözü   Zalayeta'dan gol sözü EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 2:42 am

Kayserispor'un golcü oyuncusu Zalayeta Trabzonspor maçında gol atacağını söyledi.

Zalayeta'dan gol sözü Kayserizalayeta012
Süper Lig'de bu sezon ilk kez Antalyaspor karşısında forma giyen ve bir de gol atan Kayserispor'un gol umudu Zalayeta, Trabzonspor karşısında gol atacağını söyledi.

Urugay'lı golcü Antalyaspor'a karşı gol attığını ancak mücadeleyi kazanamadıkları için çok üzgün olduğunu belirterek, “Trabzonspor'u yenip yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.

Sarı-kırmızılı forma altında gol kralı olmak istediğini vurgulayan Zalayeta, “Takım olarak çok iyiyiz. Arkadaşlık çok güzel. Ben ilk kez Antalya'da forma giydim. Hocam uygun gördüğü zaman her zaman göreve hazırım. Gol atmayı istiyorum. Goller atmak istiyorum. Gol kralı olmak çok zor ama zoru seven biriyim. Sarı-kırmızılı formam altında takımımın başarısı için tüm gücümü sahaya yansıtacağım. Trabzon karşısında galibiyete inanıyorum” diye konuştu.

Faruk Aydemir / Kayseri

Zalayeta'dan gol sözü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özgürcan'dan başarı sözü
» Rijkaard'dan şampiyonluk sözü..
» Arda'dan Fener Forması Sözü
» Tevez pes etmedi, son sözü Rooney söyledi: 3-1