ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Chelsea devrildi Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Chelsea devrildi Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chelsea devrildi

2 posters
YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
Chelsea devrildi I325049_goztepeli

Chelsea devrildi Empty
MesajKonu: Chelsea devrildi   Chelsea devrildi EmptyPaz Eyl. 26, 2010 4:39 pm

Chelsea devrildi
Son şampiyon Chelsea, 5'te 5 yaparak başladığı Premier Lig'de Manchester City engeline takıldı. Ev sahibi, Maviler'e ilk
mağlubiyetini Carlos Tevez'in attığı golle yaşattı .

Chelsea devrildi Fft1mm1192408

İngiltere Premier Ligi’nde haftanın maçında Manchester City, sahasında ligdeki ilk 5 karşılaşmasını da kazanan son şampiyon Chelsea’yi 1-0 mağlup etti. Bu sezonki ilk yenilgisini alan Maviler karşısında ev sahibine galibiyeti getiren golü, 59. dakikada Arjantinli forvet Carlos Tevez attı. Lider Chelsea 15 puanda kalırken, sezon başında yıldızları kadrosuna katan City ise puanını 11’e çıkardı.

Arsenal de mağlup: 2-3
West Bromwich, Arsenal’in konuğu olduğu karşılaşmadan 3-2’lik galibiyetle ayrılarak rakibine ligdeki ilk yenilgisini tattırdı. Konuk takım Brunt’la penaltıdan yararlanamadı, ardından Odemwinge, Jara ve Thomas’la 3-0 öne geçti. Arsenal’in Nasri (2) ile bulduğu goller ise mağlubiyeti engelleyemedi. Liverpool da Sunderland önünde Bent’in (2) golleriyle 2-0 yenik duruma düştüğü maçtan, Kuyt ve Gerrard’ın sayılarıyla 1 puanı kurtardı: 2-2.
Fanatik
Dayrace16
Test Moderator
Dayrace16

Favori Oyuncu : David Villa,Volkan Şen
Rep : 0
Yer : İstanbul
Chelsea devrildi I325044_bursali

Chelsea devrildi Empty
MesajKonu: Geri: Chelsea devrildi   Chelsea devrildi EmptyPaz Eyl. 26, 2010 5:09 pm

Sonucunu bildiğim maçlara iddaa oynamadım ya ona yanıyorum,oynasaydım 1 e 69 alıyordum =)

Chelsea devrildi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara'da toplu taşım aracı devrildi
» FB -2 CHELSEA-1
» Chelsea 10/11 Kit Set
» Chelsea TV skorbord
» Fenerbahçe - Chelsea