ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Lucio Bundesliga'yı istiyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Lucio Bundesliga'yı istiyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lucio Bundesliga'yı istiyor

YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
Lucio Bundesliga'yı istiyor I325049_goztepeli

Lucio Bundesliga'yı istiyor Empty
MesajKonu: Lucio Bundesliga'yı istiyor   Lucio Bundesliga'yı istiyor EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 7:24 pm

Inter'in Brezilyalı defansı Lucio, kariyerini Brezilya'da tamamlamadan önce Almanya'ya geri dönerek Bundesliga'da bir sezon daha oynamak istediğini açıkladı.

Lucio Bundesliga'yı istiyor Fft1mm1197540

Almanya'nın Bild gazetesine konuşan Lucio yaptığı açıklamada ''32 yaşındayım ve Inter ile olan sözleşmem bu sezon sonunda bitecek. Kariyerimi ülkem Brezilya'da tamamlayacağım. Fakat Brezilya'ya dönmeden önce son kez Bundesliga'da oynamak istiyorum. Eşimle konuştum o da beni bu konuda destekliyor. Yakın gelecekteki ilk hedefim Bundesliga'ya dönmek'' ifadelerini kullandı.

Lucio 5 yıldır formasını giydiği Bayern Münih'ten geçen yaz ayrılmış ve Serie A ekiplerinden Inter ile anlaşmıştı.

fanatik

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zenit Lucio'yu istiyor
» Lúcio and Giggs faces
» F.Bahçe onu istiyor!
» A. Madrid onu istiyor!
» Benitez onu istiyor