ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ

YazarMesaj
PaTR10
Portal&Face Mod
PaTR10

Favori Oyuncu : Harry Kewell
Rep : 0
RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ I231076_gsli

RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ Empty
MesajKonu: RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ   RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ EmptyPtsi Ekim 04, 2010 9:48 pm

RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ Hiddink-guus-415x503
Servet ile laf dalaşına giren, ve sonrasında da . Karabük maçında kadro dışı bırakarak, sahadan mağlubiyetle ayrılan Rijkaard maç sonunda SERVET'i MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİĞİNİ söylerek dalga geçmişti.. Rijkaard la kavgalı olan Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink de bu açıklamayı ciddiye alarak, Oğuz Çetin ile Florya'ya teşekküre geldi..

Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink ve G.Saray’ın hocası Rijkaard, Florya’da bir araya geldi. Yüz yüze gerçekleşen görüşme sonunda ikili arasındaki kriz giderildi, yardımlaşma sözü verildi.

ÇETİN, NEESKENS VE SEZGİN DE VARDI
Rijkaard’ın Karabük maçı sonrası yaptığı, “Servet’i Milli Takım için dinlendiriyorum” açıklaması ile had safhaya ulaşan gerginlik sona erdi. A Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink, Frank Rijkaard ile bir araya geldi ve basında çıkan polemiklere son noktayı koydu. Florya tesislerindeki zirveye yardımcıları Oğuz Çetin, Johan Neskeens ile Genel Müdür Adnan Sezgin de katıldı. Rijkaard, başta Arda ve Sabri olmak üzere sakat futbolcularının Milli Takım’a çağrılmasına anlam verememiş ve devamında bu oyuncuların Kazakistan ve Belçika maçında oynatılması sonrasında tepkisini kamuoyu ile paylaşmıştı.

HİDDİNK’TEN ‘RAHAT OL’ MESAJI
Yaşanan bu olayların ardından Rijkaard ve Hiddink ilk kez bir araya geldi ve tüm konuları yüz yüze konuştu. Görüşmenin verimli geçtiği ifade edildi. Sakat
oyuncularının milli takıma çağrılması ile ilgili sıkıntılarını kamuoyu ile paylaşan Rijkaard konuyu Hiddink’e hiç açmadı. Ancak Hiddink bu konuda eski yardımcısına “Tam olarak iyileşmeden kimse oynatılmayacak. Rahat ol” mesajını verdikten sonra G.Saray ve Süper Lig’in son durumu da değerlendirildi. Hollanda Milli Takımı’nda daha önce birlikte çalışan ikili arasında gerilen ipler Hiddink’in, ziyaretiyle son buldu.

HTSPOR

RİJKAARD'IN "SERVET'İ MİLLİ TAKIM İÇİN DİNLENDİRDİM" ŞEKLİNDE DALGA GEÇMESİNİ, CİDDİYE ALAN HİDDİNK FLORYA'ya TEŞEKKÜRE GELDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milli Takım'a Hiddink mi geliyor?
» Milli Takım için yeni iddia!
» A Milli Takım için görülmemiş öneri!
» Milli Takım'ın maçları için 12 milyon dolar
» "Hiddink milli takım çalıştırmak istiyor"