ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
25 yaşında başkan oldu! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
25 yaşında başkan oldu! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

25 yaşında başkan oldu!

2 posters
YazarMesaj
FcChelsea10
Moderatör
FcChelsea10

Favori Oyuncu : Drogba,Anelka,Niang,Dia,Defoe,
Rep : 0
Yer : Salzburg/Avusturya
25 yaşında başkan oldu! I325049_goztepeli

25 yaşında başkan oldu! Empty
MesajKonu: 25 yaşında başkan oldu!   25 yaşında başkan oldu! EmptyPtsi Ekim 11, 2010 3:08 am

25 yaşında başkan oldu!
Kayseri Erciyesspor Kulüp Başkanlığına 25 yaşındaki işadamı Hidayet Aydoğan seçildi. Aydoğan, taraftara Süper Lig sözü verdi.

25 yaşında başkan oldu! Fft1mm1207620

Bank Asya Birinci Ligi'nde 14 puanla 2'nci sırada yer alan Kayseri Erciyesspor'un Olağanüstü Genel Kurulu, Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu'nda yapıldı. Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız'ın Divan Başkanlığını üstlendiği genel kurulda, oy birliği ile Turkuaz Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Kayserili işadamı Hidayet Aydoğan ve yönetim kurulu göreve getirildi. Mavi-siyahlılarda 15 olan yönetim kurulu üye sayısı da tüzük değişikliği ile 21'e çıkartıldı. Çiçeği burnunda Kulüp Başkanı Hidayet Aydoğan, İstanbul'da yaşadığını ancak Kayserili bir ailenin çocuğu olduğunu belirterek, "Kayseri'ye borcumu ödemek için görev almak istedim. İş yaşantımdaki başarımı burda da sürdürüp Erciyesspor'u Süper Lig'e çıkartacağımıza inanıyorum" diye konuştu. Aydoğan'ı ilk tebrik eden görevi bırakan Necmettin Apaydın oldu. Taraftar, "Hem Genç Hem Yakışıklı" "İki takım Tek yürek" "Gümbür gümbür Süper Lig'e" pankartları açıp "Şampiyon yap bizi", "Şampiyonluğumuz engellenemez" sloganları attı. Davul-zurna eşliğinde kongre salonundan ayrılan Aydoğan ve ekibi, ayağının tozuyla Erciyesspor Tesisleri'ne giderek, Mersin İdman Yurdu maçı öncesi teknik kadro ve futbolculara başarılar diledi. Mavi-siyahlı futbolcular da, Mersin İdman Yurdu'nu yenerek galibiyeti genç Başkana armağan edeceklerine söz verdi.

Hidayet Aydoğan başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

"Şadi Büyükkeçeci, Nusret Poyraz, Mehmet Çifçi, Nurettin Arslan, Ali Süslü, Mehmet Everekli, Hayri Naziksoy, Naşit Doğan, Cuma Polat, Gökhan Çetinsaya, Emre Erciyas, Serkan Elitaş, Coşkun Tatlıoğlu, Kadir Uslu, Mehmet Gazezoğlu, Ali Koç, Selahattin Kılıç, Hacı Bedir, Ömer Uyar ve Kaan Savru

fanatik
BasGitarist39
Moderatör
BasGitarist39

Favori Oyuncu : Bobo,Q7,Guti,Gökhan Gönül
Rep : 0
Yer : Pınarhisar/Kırklareli - Edirne
25 yaşında başkan oldu! I231075_bjkli

25 yaşında başkan oldu! Empty
MesajKonu: Geri: 25 yaşında başkan oldu!   25 yaşında başkan oldu! EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 5:15 pm

Hayırlısı olsun..

25 yaşında başkan oldu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 9 yaşında anne oldu
» 7 Yaşında Avrupa Şampiyonu oldu..
» Kocaelispor'da, Kalyoncu başkan vekili oldu
» Yeni başkan yardımcıları belli oldu!
» Old Trafford 100 yaşında..