ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Chamakh, Henry'nin izinde Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Chamakh, Henry'nin izinde Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chamakh, Henry'nin izinde

YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Chamakh, Henry'nin izinde I231076_gsli

Chamakh, Henry'nin izinde Empty
MesajKonu: Chamakh, Henry'nin izinde   Chamakh, Henry'nin izinde EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 9:48 pm

Arsenal'in sezon başında kadrosuna kattığı golcü oyuncusu Chamakh, Henry ve Adebayor'un izinden gitmek istediğini söyledi.
Chamakh, Henry'nin izinde Chamakh_arsenal
Arsenal'in Faslı forveti Marouane Chamakh, İngiliz kulübünde forma giydiği için çok mutlu olduğunu söyledi.
İngiliz Gazetesi Daily Star'a konuşan Chamakh, Arsenal'i tercih ederek doğru bir seçim yaptığının altını çizerek, "Bazı oyuncular Real Madrid ya da Barcelona'da forma giymek ister. Ancak ben her zaman Arsenal'de oynamayı hayal ettim. Burada başarılı olarak iz bırakmak istiyorum. Arsenal forması giymek benim için büyük onur" ifadelerini kullandı.
İngiliz ekibine ilk geldiğinde zorlandığını da ifade eden 26 yaşındaki futbolcu, "Premier Lig çok zorlu bir lig. Her maç sert faullere maruz kalabiliyorsunuz. İlk günlerimde üzerimde çok fazla baskı vardı. Ancak ben bu kulüpte iz bırakmış Thierry Henry ve Emmanuel Adebayor gibi isimlerin izinden gitmek istiyorum. Yeni bir takıma geldiğinizde oraya uyum sağlamak en az 1 sezon sürebilir. Açıkçası ilk sezonumda bu kadar fazla şans bulacağımı tahmin etmemiştim. Yaşanan sakatlıklar ve kart cezaları nedeniyle bu kadar fırsat yakaladığımın farkındayım" şeklinde konuştu.

DHA

Chamakh, Henry'nin izinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Van Basten, Yılmaz Vural'ın izinde
» Chamakh Face
» Liverpool, Chamakh'ın peşinde
» Chamakh, Liverpool yolunda
» Marouane Chamakh - Arsenal