ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Kewell: Hiçbir Yere Gittiğim Yok Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Kewell: Hiçbir Yere Gittiğim Yok Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kewell: Hiçbir Yere Gittiğim Yok

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Kewell: Hiçbir Yere Gittiğim Yok I231076_gsli

Kewell: Hiçbir Yere Gittiğim Yok Empty
MesajKonu: Kewell: Hiçbir Yere Gittiğim Yok   Kewell: Hiçbir Yere Gittiğim Yok EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 11:36 pm

Aslan'ın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell, ülkesinin haber kanallarından 9 News'e verdiği röportajda yanlış anlaşıldığını söyledi.

Tecrübeli futbolcu, Galatasaray’dan ilk fırsatta ayrılmak istediği yönünde herhangi bir ifadeyi kesinlikle kullanmadığını belirterek, “Ben sadece milli maç aralarında veya birkaç gün üst üste izinli olduğumuzda yöneticilerin ve teknik ekibimizin ailemi görmem için bana müsaade etmelerinin son derece nazik bir davranış olduğunu anlatmaya çalıştım. İstanbul’da ve dolayısıyla Galatasaray’da ne kadar mutlu olduğumu birçok kere söyledim, bu konuda çok ciddiyim” diye konuştu.

Kewell, henüz yeni kontrat için yönetimle herhangi bir görüşme yapmadığını, ancak bunun acele edilecek kadar önemli bir konu olmadığını kaydederek, “Her şeyin bir zamanı var, benim önceliğim yeni bir kontrat değil, takımın başarısı” dedi.
http://www.arenafutbol.org

Kewell: Hiçbir Yere Gittiğim Yok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fener'e gittiğim için pişman olmadım
» Hiçbir şey olmaz
» "Hiçbir arkadaşımı satmam"
» Çalımbay, Youla'yı yerden yere vurdu
» "Hiçbir şeyin garantisi yok"