ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Şenol Güneş'ten Derslik Mesaj Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Şenol Güneş'ten Derslik Mesaj Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şenol Güneş'ten Derslik Mesaj

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Şenol Güneş'ten Derslik Mesaj I231076_gsli

Şenol Güneş'ten Derslik Mesaj Empty
MesajKonu: Şenol Güneş'ten Derslik Mesaj   Şenol Güneş'ten Derslik Mesaj EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 11:43 pm

Trabzonspor olarak daha yolun başındayız" diyen teknik direktör Şenol Güneş, kendisiyle Hugo Broos'u kıyaslayan oyuncularına anlamlı bir mesaj yollayarak örnek bir davranış sergiledi.

Futbol dünyasında yerine geldiği teknik direktörü eleştirmeyen ve hakkında konuşmayan bir teknik direktör zor görülür. Giden teknik adamı eleştirerek takımın içinde bulunduğu zor durum anlatılır. Denizlispor maçı sonrası kendisiyle, Hugo Broos'u kıyaslayan oyuncularına eleştiren teknik direktör Şenol Güneş oyuncularına anlamlı bir mesaj yollayarak herkese ders verdi.

Denizlispor maçı sonrası bazı oyuncuların teknik direktör Şenol Güneş'in gelmesinin ardından "Daha agresif ve daha mutlu oynuyoruz" şeklinde konuşmalarını ve kendisiyle, Hugo Broos arasında kıyaslama yapmalarını eleştiren Şenol Güneş, "Trabzonspor her tip teknik direktör gelebilir. Bu benim veya Hugo Broos ile ilgili bir konu değil. Her teknik direktör Trabzon'a geldiğinde benim gibi hizmette bulunur. Trabzonspor geçmişte hizmet eden tüm teknik direktörlere teşekkür ediyorum. Bu tip eleştirilere katılmıyorum. Doğruda bulmuyorum. Eğer futbolcular böyle bir şey söylemiş ise yanlış söylemişlerdir. Çünkü burada bende bir görevliyim her şeyi sahada oyuncular yapacaktır. Oyuncuların başına her tip teknik adam gelebilir. Sert, yumuşak yüzlü antrenör gelebilir. Çok çalıştıran, az çalıştıran antrenör gelebilir önemli olan onların ne aldığı ne alacağıdır. Ben oyuncularımın şartlarına uyarak bir şeyler katmaya çalışıyorum. Biraz daha iyi olur ise çok daha güzel şeyler olabilir. Şenol Güneş, Hugo Broos ayrımı yapmak doğru değil. Giden hocanın da Trabzonspor'a bir katkısı vardır. Şartlar öyle gelişti. Trabzonspor'da bu değişim olmuştur. Bazen istemeden de bazı şeyler olabilir. Ama bunlar geride kaldı artık. Trabzonspor'un geleceği bu futbolcularla daha iyi futbol oynayıp daha iyi sonuçlar almaktır" dedi.

"DAHA İŞİN BAŞINDAYIZ"

"Top bizde kalırsa rakibin top alması için koşması gerekir" diyen Şenol Güneş, "Top rakibe verirsek o zaman biz koşacağız. Topu iyi kullanmazsanız işiniz zor. Oyun kurarak hücuma gitmenin daha etkili olacağını düşünüyorum. Oyun kurmayı yavaş yapmakta doğru değil. Hızlı oynamak lazım ama önce oyun kurmamız gerekiyor. Biz işin daha başındayız" şeklinde konuştu.

TRABZONSPOR BU SEZON BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Trabzonspor, teknik direktör Şenol Güneş'in takımın başına gelmesinin ardından bu sezon bir ilki gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Şenol Güneş'in takımın başına gelmesiyle hızla kabuk değiştiren Trabzonspor, Turkcell Süper Lig'de 16. haftanın geride kalmasıyla bu sezon bir ilki yaşadı. Deplasmanda Denizlispor'u 1-0 mağlup eden Trabzonspor üst üste 3 maç kazanmış oldu.

Broos'un gönderilmesinin ardından yeni bir ivme kazanan Bordo-mavili takım sportif direktör Ünal Karaman yönetiminde Eskişehirspor 2-1 mağlup ederken, daha sonra da teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde Ankaragücü karşısında 3-0'lık skor ile rahat bir galibiyet aldı.

Trabzonspor, deplasmanda oynadığı Denizlispor maçını da kazanarak rahat bir nefes alan Trabzonspor bu sezon ilk kez üst üste 3 maç kazanmanın moralini yaşıyor. Trabzonspor'un Hugo Broos yönetiminde, Ankaraspor maçıyla birlikte 5 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 3 beraberlik aldı. Attığı 24 gole karşılık ise kalesinde 18 gol gördü.
http://www.arenafutbol.org

Şenol Güneş'ten Derslik Mesaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şenol Güneş suskunluğunu bozdu
» "Galatasaray Şenol Güneş ile görüştü"
» Şenol Güneş'ten futbolculara uyarı!
» Şenol Güneş: ''İyi oynayan bizdik''
» Şenol Güneş'ten F.Bahçe'ye özel...