ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Mehmet Yıldız gün sayıyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Mehmet Yıldız gün sayıyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mehmet Yıldız gün sayıyor!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Mehmet Yıldız gün sayıyor! I231073_fbli

Mehmet Yıldız gün sayıyor! Empty
MesajKonu: Mehmet Yıldız gün sayıyor!   Mehmet Yıldız gün sayıyor! EmptyPtsi Ara. 28, 2009 2:13 am

Mehmet Yıldız gün sayıyor! 5997_B_Mehmetyildiz006

Sivasspor'da geçen sezonun Haziran ayında İzmir'de menisküs ameliyatı olan ve sonrasında diz kapağında oluşan ödemden dolayı uzun süredir tedavisi devam eden Mehmet Yıldız'dan Sivasspor'a sevindirici haber geldi. Uzun süre yeşil sahalardan uzak kalan kaptanın, İstanbul'da ki tedavisinin tamamlandığı ve fizik-kondisyon çalışmalara başladığı öğrenildi.
Geçen sezon sonunda dizindeki ağrıların artması nedeniyle İzmir Kent Hastanesi'nde Operatör Dr. Bülent Zeren tarafından menisküs ameliyatı edilen ve sonrasında diz kapağında oluşan ödemden dolayı futbol hayatı riske giren Mehmet Yıldız'ın uzun süren tedavisinin tamamlandığı öğrenildi. İstanbul'da çekilen son MR'ın ardından sonuçları temiz çıkan tecrübeli oyuncu, fizik ve kondisyona yönelik çalışmalara başladığı bildirildi. 2 Ocak'ta başlayacak Antalya kampına katılacak olan Mehmet Yıldız, "Ufak bir operasyon geçirmeme rağmen takımımdan bu kadar uzak kalmam beni çok üzdü. Fakat çekilen son MR'ın temiz çıkması beni sevindirdi. Antalya kampında takımım ile birlikte idmanlara çıkacağım ve en kısa zamanda kadrodaki yerimi alacağım. Takımımın bana ihtiyacı var. Onları bu günlerde yalnız bırakmak beni üzüyor. Kişilik olarak futbolu çok seven biriyim. Futbol oynamayı çok özledim. Sakatlığım boyunca bana hep destek olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.
SİVASSPOR TARANSFERDE ACELECİ DAVRANMAYACAK
Lige kötü bir başlangıç yaparak taraftarlarını üzen ve ilk yarının bitmesi ile birlikte transfer görüşmelerine başlayan Sivasspor, transferde aceleci davranmayacak. Şu anda bir tek Ersen Martin ile yolarını ayırdıklarını söyleyen Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Topal, "Hocamız ile ilk yarı değerlendirmesini yönetim olarak yaptık. Takımdan gidecek olan futbolcuların isimlerini belirledik. Ama futbolculara söylemedik. Transfer konusunda aceleci davranıp hata yapmak istemiyoruz. Çünkü bunun acısını ilk yarıda topladığımız puanlar ile çektik. Takımımıza 4 yabancı 2 yerli futbolcu taransfer edeceğiz. Bu isimler belli ama bunlar takıma geldikçe kamuoyuna duyuracağız" dedi.

27.12.2009
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Mehmet Yıldız gün sayıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mehmet Yıldız face
» Mehmet Yıldız oynayacak mı?
» O yıldız Hazard mı!
» Sivas'ta Mehmet Yıldız sevinci
» Mehmet Yıldız, Fener maçıyla dönüyor