ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum"

YazarMesaj
Rebellious
No-Post !
Rebellious

Favori Oyuncu : Metin Oktay
Rep : 2564
Yer : Ali Samiyen
Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum" I231076_gsli

Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum" Empty
MesajKonu: Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum"   Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum" EmptyPerş. Ara. 31, 2009 4:34 am

Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum" 63583_news

Premier Lig'in güçlü ekiplerinden Arsenal'in menajeri Arsene Wenger, öngördüğü üzere, Chelsea'nin düşüşe geçtiğini ve arka arkaya puanlar kaybettiğini açıkladı.
Chelsea, aralık ayı içerisinde sadece 2 galibiyet alırken, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etti. Bu dönemde aradaki 11 puanlık farkı kapatan Wenger'in genç savaşçıları, şampiyonluk için yeniden iddialı konuma geldiler.
İki maçı eksik olan Arsenal, bu karşılaşmaları kazanması durumunda, Chelsea ile arasındanki puan farkını bire indirecek.
The Sun'a konuşan Fransız menajer, "Şunu görüyorum ki futbolda her şey çok çabuk değişebiliyor" dedi.
Bugün oynanacak olan Portsmuth karşılaşmasını değerlendiren 60 yaşındaki futbol adamı, bu maçın çok önemli olduğunu söylerken, kazanmaları durumunda çok avantajlı bir konuma geleceklerini iddia etti.
Portsmouth'un Liverpool ile oynadığı karşılaşmayı hatırlatan Arsenal menajeri, rakiplerinin çok iyi organize olduğunu ve ancak üst düzey bir performans ile 3 puanı alabileceklerini de sözlerine ekledi.
http://www.arenafutbol.org

Wenger: "Chelsea'nin düşüşe geçeceğini biliyordum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chiellini: "Ranieri'nin başarılı olacağını biliyordum"
» Wenger: "Vieira, Manchester City için doğru tercih"
» Arsene Wenger: "Vieira doğru olanı yaptı"
» Wenger: "Bendtner'in durumuna göre transfer yapacağız"
» Wenger: "Chelsea ve Man City hile yapıyor"