ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Drogba bırakıyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Drogba bırakıyor! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Drogba bırakıyor!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Drogba bırakıyor! I231073_fbli

Drogba bırakıyor! Empty
MesajKonu: Drogba bırakıyor!   Drogba bırakıyor! EmptyCuma Ocak 01, 2010 9:06 am

Drogba bırakıyor! 8251_B_Drogba001

Chelsea'nin 31 yaşındaki Fildisi Sahilli futbolcusu Didier Drogba 2010 Angola frika Kupası'nda son kez oynadığını açıkladı.
Şuana kadar 2 kez Afrika Kupası'nda oynayan ve üçüncüsünü oynayacak olan Didier Drogba, ülkesine yeterince hizmet ettiğini düşünüyor. Drogba basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Bence milli takımla olduğumuz turnuvalarda iyi performans sergiledim. Bu bitişte bütün kalbimle Angola'dan zafer ile dönmek istiyorum ve Fildişili insanlara zafer yaşatmak istiyorum. Ben ve takım arkadaşlarım bu maçta terimizi son damlasına kadar akıtıyor olacağız. Karşımıza gelen her takıma saygı duyacağız ve ciddiyet içindeki gibi olacağız. Ghana 2008'deki gibi kendimize çok güvenmeyeceğiz" şeklinde konuştu.

31.12.2009
Kaynak : Sporx.com dış haberler
http://www.arenafutbol.org

Drogba bırakıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Terry bırakıyor mu?
» Lehmann bırakıyor!
» Lehmann futbolu bırakıyor
» Hiddink Rusya'yı bırakıyor!..
» Hayırsever Drogba