ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Arsenal, Diaby ile uzattı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Arsenal, Diaby ile uzattı Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arsenal, Diaby ile uzattı

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Arsenal, Diaby ile uzattı I231073_fbli

Arsenal, Diaby ile uzattı Empty
MesajKonu: Arsenal, Diaby ile uzattı   Arsenal, Diaby ile uzattı EmptyCuma Ocak 01, 2010 10:39 am

Arsenal, Diaby ile uzattı 7524_B_ggİngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal, genç orta saha oyuncusu Abou Diaby ile uzun süreli bir sözleşme imzalayacaklarını açıkladı.
Ocak 2006'da Auxerre'den Arsenal'e transfer olan Fransız futbolcu, geldiği sene bileği kırılmış ve büyük bir talihsizli yaşamıştı. Sonrasında yeniden formuna kavuşan 23 yaşındaki yıldız, Wenger'in takımında 119 kez sahaya çıktı.
Diaby, "Arsenal ile uzun süreli bir kontrat yapacağız. Bu sebeple çok mutluyum. Benim için iyi bir sene olmasını umuyorum" dedi.
Arsenal menajeri Arsene Wenger ise, "Diaby gerçekten kaliteli bir oyuncu. Kendisinin Arsenal'de uzun süre forma giymesini istiyorum" diyerek Fransız futbolcuyu kadrosunda tutmaya çalıştığını ifade etti.
http://www.arenafutbol.org

Arsenal, Diaby ile uzattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rhys Murphy, Arsenal ile sözleşmesini uzattı
» Diaby, Song'un boşluğunu doldurmak istiyor
» Baird uzattı
» Neville uzattı..
» Atletico Forlan'la uzattı!