ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Gutierrez'i istiyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Gutierrez'i istiyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gutierrez'i istiyor

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Gutierrez'i istiyor I231073_fbli

Gutierrez'i istiyor Empty
MesajKonu: Gutierrez'i istiyor   Gutierrez'i istiyor EmptyPerş. Ocak 07, 2010 11:24 pm

Gutierrez'i istiyor 6686_B_SenolGunes010

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, forvete takviye konusunda ısrar edince yönetim, Kolombiyalı milli forvet oyuncusu Gutierrez için girişimlerini hızlandırdı. Bu arada Fatih Tekke için de Zenit kulübünden net bir cevap bekleniyor.
Sezonun ikinci yarısı öncesi iddialı bir takım kurmak için transfer çalışmalarını hızlandıran Trabzonspor'da yönetim, imkanlarını zorlama kararı aldı. Ankaraspor'dan transfer edilen forvet oyuncusu Murat Tosun'la birlikte, Umut Bulut ve Gökhan Ünal'ın bulunduğu mevkiye biri yerli ve biri yabancı olmak üzere iki takviye daha yapmayı planlayan yönetim, gündemdeki isimlerle görüşmelere devam ediyor. Yabancı forvet için daha önce izlenen ve oldukça beğenilen 25 yaşındaki Kolombiyalı milli futbolcu Teofilo Gutierrez için nabız yoklayan yönetim, Atletico Junior kulübünün yüksek bonservis bedeli talep etmesi nedeniyle transferi dondurmuştu. Ancak 2007 yılından itibaren oynadığı Kolombiya Ligi'nde 52 maçta 41 kez fileleri havalandıran golcü oyuncu için bir çok menajerin ve Trabzonsporlu eski futbolcunun devreye girdiği ve "Bu futbolcu için vereceğiniz paralara asla pişman olmazsınız" dediği öğrenildi. Bunun üzerine Trabzonspor yönetimi de, ekonomik imkanlarını zorlayarak Gutierrez için Atletico Junior kulübüyle ikinci bir görüşme yapma kararı aldı.
FATİH VE BATDAL İÇİN BEKLEYİŞ SÜRÜYOR
Bu arada Fatih Tekke için de uzun zamandır suskunluğunu koruyan Trabzonspor yönetimi, Zenit'e teklif ettiği 1 milyon euroluk bonservis bedeli konusunda net bir cevap bekliyor. Fatih'le her ihtimale karşın sezon için anlaşan bordo mavili yöneticiler, nakit para bulunması karşısında bu transferleri sonlandıracak. Mehmet Batdal'la da sezon sonu için anlaşan Trabzonsporlu yöneticiler, Bucaspor'un şu anda uzlaşmaya yanaşmasını bekliyor.
TJİKUZU'NUN SON GÜNLERİ
Öte yandan Trabzonspor'da Şenol Güneş'in oynatmayı düşünmediği Tjikuzu, takımdan ayrılacağını söyledi. Tjikuzu, antrenmanlarda hiç alışık olmadığı solbekde görev yaptığını belirterek, "Ben çalıştım ama olmadı. Kafam rahat bir şekilde gideceğim. Türkiye'den bir iki takım beni istiyor. Avrupa'dan da taliplilerim var. Bunların arasından kararımı vereceğim" dedi. Bordo mavili yönetim ise Tjikuzu artı para teklifiyle Denizlispor'un kapısını çaldı. Yeşil siyahlı kulübün tecrübeli savunma oyuncusu Çağlar'ı kadrosuna katmak isteyen Trabzonsporlu kurmaylar, bu konuda görüşmelerini hızlandırdı.
ŞENER: TAKIMDAKİ REKABETİ ARTIRMAK İÇİN TRANSFER YAPIYORUZ
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ise kulübün aylık çıkan dergisine açıklamalarda bulundu. Şener, takımdaki rekabet ortamını yükseltmek için transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, "Şenol hocamızın katkısı ve ara dönemde yaptığımız transferlerin rekabet ortamını daha da güçlendirecek olması, sezonun ikinci yarısı öncesi olumlu beklentilerimizin artmasına neden oldu. Her şeye rağmen zirveye oynayan takımlardan biri olacağımız yönündeki inancımız devam etmektedir. Sportif yarışmanın yanı sıra kulübün imajını da değiştirmeye çalışıyoruz. Elbette sonuçlar iyi gelmeyince bizim de moralimiz bozuluyor ama bulunduğumuz makam gereği çözüm arayışı da yine bizim sorumluluk alanımıza giriyor" şeklinde konuştu.

07.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Gutierrez'i istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» F.Bahçe onu istiyor!
» Eto'o Messi'yi istiyor!
» O da Fenerbahçe'yi İstiyor !
» İBB iyi başlamak istiyor
» Rijkaard istiyor!