ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Sivasspor'a taze kan.. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Sivasspor'a taze kan.. Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sivasspor'a taze kan..

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Sivasspor'a taze kan.. I231073_fbli

Sivasspor'a taze kan.. Empty
MesajKonu: Sivasspor'a taze kan..   Sivasspor'a taze kan.. EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 12:42 am

Sivasspor'un, Keita'nın ardından, Tunuslu orta saha oyuncusu Nabil Taider ile de sözleşme imzaladığı bildirildi.

Sivasspor'a taze kan.. Nabiltaider_sivas_kontrol
Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan habere göre, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya Side'de sürdüren Sivasspor, Keita'nın ardından, Yunanistan Birinci Lig ekiplerinden Skoda Xanthi'den Tunuslu orta saha oyuncusu Nabil Taider ile anlaştı.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, ''Hocamız Muhsin Ertuğral'ın istediği Nabil Taider ile 3 yıllık sözleşme imzaladık. Taider, Denizlispor kupa maçının ardından Sivas'taki kampa katılacak. İkinci yarı için transferlerimiz devam edecektir. İkinci yarıda taraftarlarımıza güçlü bir Sivasspor izlettirmek istiyoruz'' dedi.

İstanbul Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Nabil Taider ise ''Sivasspor'un teklifini hemen kabul ettim. Muhsin Ertuğral hocayı çok iyi tanıyorum. Başarılı bir hoca. Sivasspor'un başarısında büyük pay sahibi olacağına inanıyorum. Sivasspor'un başarısı için ikinci yarı ter dökeceğim. Beni bu forma ile buluşturanlara teşekkür ederim'' dediği belirtildi.

Sivasspor'un yeni transferi 27 yaşındaki Nabil Taider'in 1.80 boyunda, 73 kilo olduğu bildirildi.

Öte yandan NTV Spor'un haberine göre Sivasspor, Blackburn Rovers forması giyen Güney Afrikalı orta saha oyuncusu Elrio van Heerden ile de anlaştı.
http://www.arenafutbol.org

Sivasspor'a taze kan..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» K.Erciyesspor'a taze kan!