ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında I231073_fbli

Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında Empty
MesajKonu: Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında   Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 12:49 am

Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında Gs-sevinc34Galatasaray'da sezon sonunda sözleşmesi bitecek Avustralyalı yıldız Harry Kewell'ın durumu belirsizliğini koruyor. Sarı-Kırmızılı yönetim, Harry Kewell'ın kalması için uğraşıyor.Önümüzdeki sezon ligin ikinci yarısında maçlarını Seyrantepe'de yapılan 52 bin kişilik Telekom Arena'da oynayacak olan Aslan, tribünleri doldurmak için taraftarların sevdiği isimleri takımda tutmayı planlıyor. Yerli yıldızlardan Arda Turan, Servet Çetin, Mehmet Topal, Ayhan Akman gibi isimlerle yeniden anlaşan yönetim, şimdi de Kewell'ı takımda tutmaya çalışıyor.

Sarı-Kırmızılı yönetim, taraftarların, "Bizimle kal Harry" diyerek tribünlere pankart astığı yıldız futbolcunun transferinde henüz olumlu bir gelişme sağlayamadı. Özellikle yönetim, Kewell'la Antalya'da yapılan devre arası hazırlık kampında sözleşme yenileme planları yapıyordu. Ancak Galatasaray ile Kewell'ın menajeri arasında devam eden görüşmelerin tıkanma noktasına geldiği öğrenildi.

1,5 sezondur ailesinden uzak kalan Harry Kewell'ın sezon sonunda İngiltere'ye dönmeyi çok istediği öğrenildi.

Eşi ve çocuklarının da Kewell'ın yeniden Premier Lig'de futbol hayatını sürdürmesini istemesi, Kewell'ın Galatasaray'da kalmasını zorlaştıran en önemli unsur olduğu belirtiliyor. Bunun yanında Harry Kewell da gözlerden uzak Turkcell Süper Lig yerine yeniden Premier Lig'e dönerek kendini ispatlamak istiyor.

Ayrıca yıldız futbolcu, Avustralya Milli Takımı'nın 2010 Dünya Kupası'nda mücadele etmesinden dolayı, burada sergileyeceği performansla Avrupa'nın sayılı kulüplerinin dikkatini üzerine çekmek istiyor.

KEWELL, ADA'YA GİTMEK İÇİN PERFORMANSINI ARTIRIYOR

Ligin ilk yarısında ortaya koyduğu başarılı futbol ve attığı 9 golün ardından yıldız futbolcuya Ada'nın önemli takımlarından teklifler geldiği belirtiliyor. Antalya kampının en çalışkan isimlerinin başında gelen Harry Kewell'ın bu başarısını sezon sonunda İngiltere'ye dönerek taçlandırmayı hedeflediği iddia ediliyor.

Galatasaray yönetimi Kewell'ın sözleşmesiyle ilgili net bir açıklama yapmazken dün bir basın toplantısı düzenleyen Avustralyalı futbolcu, transferiyle ilgili yine sır vermedi. Özellikle ülkesinde çıkan gazetelerde başarılı oyuncunun ismi her gün başka bir kulüple anılıyor. Bu transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Kewell, "Kesinlikle böyle haberlerin aslı yok. En azından benim kulağıma gelen bir teklif olmadı. Avustralya'da bu tür haberler yapılıyor. Benim Galatasaray ile sezon sonuna kadar sözleşmem var. En azından transferle ilgili bildiğim tek olay bu." açıklamasını yaptı.

Kewell, Sarı-Kırmızılı takımla yeniden sözleşme imzalayıp imzalamayacağı konusuna ise politik cevap verdi: "Bu sonuçta kulübümün ve menajerimin konuşacağı bir konu. Bu tip transfer konularına dahil olursam performansım düşebilir. Ben bu konuları bir kenara bıraktım ve bütün konsantrasyonumu futbola verdim." Deneyimli isim, UEFA Avrupa Ligi'nde eşleştikleri Atletico Madrid'in de kolay bir rakip olmadığını dile getirerek, "Mutlaka heyecan verici ve zor bir karşılaşma olacaktır. Şampiyonlar Ligi'nde elenip UEFA Avrupa Ligi'ne geldi. Avrupa'da kendilerini göstermek isteyecekler. Ama biz ne yapmak istediğimizi çok iyi biliyoruz. Çok zor bir maç olacak." diyerek sözlerini tamamladı.

Cim Bom'un Brezilyalı yıldızı Elano Blumer ise Kewell'a övgüde bulundu. Kewell'ın İngilizce bilmesi sebebiyle Avustralyalı oyuncuyla çok iyi anlaştıklarını anlatan Elano, "Kewell normalde çok ciddi bir insan. Biz Baros'la onu devamlı rahatsız ediyoruz. Onunla farklı bir arkadaşlığımız var." dedi.

Zaman
http://www.arenafutbol.org

Kewell, Galatasaray'la yol ayrımında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kewell'a talip var
» Kewell şoku!
» ''Kewell'ın sakatlığı..''
» Kewell mı gidiyor?
» Manken Kewell