ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Arda'dan Üstünel yalanlaması! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Arda'dan Üstünel yalanlaması! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arda'dan Üstünel yalanlaması!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Arda'dan Üstünel yalanlaması! I231073_fbli

Arda'dan Üstünel yalanlaması! Empty
MesajKonu: Arda'dan Üstünel yalanlaması!   Arda'dan Üstünel yalanlaması! EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 7:38 pm

Arda'dan Üstünel yalanlaması! 6569_B_arda051

Galatasaray'ın 10 numaralı kaptanı Arda Turan, Antalya kampının son gününde medyanın karşısına çıktı ve bombaladı.
Takım hakkında çıkan haberler nedeniyle basına sitem eden Arda, "Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel ile konuşmuyor" iddialarını da sert bir dille yalanladı. Sarı-kırmızılı kaptan, "Bizim Antalya'da çok iyi bir kamp dönemi geçirdiğimizi herkes görüyor. Ama bu güzelliği bozma niyetindeki bazı kesimler, asılsız haberler yaparak bizi huzursuz etmek istiyorlar. Benim Haldun Üstünel ile hiçbir sorunum yok. Zaten olamaz da... Bu haberler tamamen uydurma. Bizi yıpratmayın" açıklamasını yaptı. Barcelona'nın yıldızı Messi ile kendisini kıyaslamadığını söyleyen Arda, "Ben 'Messi dünyanın en iyi oyuncusu' diyorum. Onlar hala kıyaslama yapıyor ve sonra da bana sallıyorlar" diyerek serzenişte bulundu.
SEKS SKANDALINA GÖNDERME
"Galatasaray'da kaos yok" yorumunu yapan 22 yaşındaki milli oyuncu, Fenerbahçe'deki grup seks skandalına da göndermede bulunarak, "Biri çıkmış; Elano'ya 'Seks partisinde sen de var mıydın?' diye soru soruyor.
Neden Galatasaray'ı her fırsatta yıpratmaya çalışıyorlar; bir türlü anlamıyorum. Halbuki ben ve takım arkadaşlarım, sizlere her fırsatta yardımcı olmaya çalışıyoruz" ifadesini kullandı.
Bu tip yalan haberlerin kendilerini taraftarlarla karşı karşıya getirdiğinin altını çizen Arda, "Başka kulüplerde ne olaylar ne kaoslar oluyor; ama bunların üstüne hiç gidilmiyor. Bizde ise tam tersi oluyor" diyerek rahatsızlığını dile getirdi. Son olarak Türkiye Kupası'nda yarın oynayacakları Orduspor maçına değinen Galatasaray'ın kaptanı, "Kazanıp kupada yolu yarılayacağız" dedi.

09.01.2010
Kaynak : Sabah
http://www.arenafutbol.org

Arda'dan Üstünel yalanlaması!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şanlı'dan istifa yalanlaması
» Ziya Doğan yalanlaması!
» Hamit yalanlaması
» F.Bahçe'den Kazım yalanlaması
» Fenerbahçe'den Forlan Yalanlaması