ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Voronin, Dinamo Moskova'da Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Voronin, Dinamo Moskova'da Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Voronin, Dinamo Moskova'da

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Voronin, Dinamo Moskova'da I231073_fbli

Voronin, Dinamo Moskova'da Empty
MesajKonu: Voronin, Dinamo Moskova'da   Voronin, Dinamo Moskova'da EmptyPtsi Ocak 11, 2010 1:23 am

Rafa Benitez'in gözden çıkarttığı golcü, futbol hayatına Rusya'da devam edecek.

Voronin, Dinamo Moskova'da 60185_news

Liverpool'da forma giyen forvet oyuncusu Andriy Voronin, Dinamo Moskova ile üç senelik sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezonun tamamını Hertha Berlin'de kiralık olarak geçiren 30 yaşındaki oyuncu, Liverpool'da bir türlü dikiş tutturmayı başaramamıştı.

Ukraynalı oyuncuya gelecekte de çok fazla forma şansı vermeyi düşünmeyen teknik direktör Rafa Benitez, Voronin'i gidecekler listesine koymuştu.

Transferle ilgili olarak kulübün resmi internet sitesine konuşan sportif direktör Konstantin Sarsania, "Andrey Voronin transferinin gerçekleştiğini duyurmak isterim. Her iki kulüp arasında anlaşma sağlandıktan sonra oyuncuyla üç senelik sözleşme imzaladık. Böyle bir oyuncuyu transfer ettiğimiz için çok mutluyuz. Voronin gibi bir oyuncu, takıma çok faydalı olacaktır" dedi.

Dinamo Moskova'ya gitmesiyle ilgili olarak Sky Sports'a açıklamalarda bulunan Voronin ise, "Almanya'dan ve Rusya'da birkaç başka takımdan daha transfer teklifi aldım fakat ben Dinamo'yu seçtim. Transfer süresince tutumları ve teknik direktör Andrey Kobelev'in bana karşı olan tavırları, bu kararımda etkili oldu. Rus liginin, iyi bir lig olduğunu biliyorum. Bu transferden dolayı mutluyum" şeklinde konuştu
http://www.arenafutbol.org

Voronin, Dinamo Moskova'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Voronin yarışında Dinamo Moskova önde
» Voronin artık D.Moskova'da
» G. Antep ve Dinamo yenişemedi
» UEFA Dinamo Bükreş'i yaktı
» Dinamo Kiev'de bir dönem resmen bitti