ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Arda Turan hakkında müthiş iddia! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Arda Turan hakkında müthiş iddia! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arda Turan hakkında müthiş iddia!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Arda Turan hakkında müthiş iddia! I231073_fbli

Arda Turan hakkında müthiş iddia! Empty
MesajKonu: Arda Turan hakkında müthiş iddia!   Arda Turan hakkında müthiş iddia! EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 4:17 am

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Tomas Doll, Türkiye’de Arda Turan’ın Türkiye’nin en iyi futbolcusu olmadığını söyledi.

Arda Turan hakkında müthiş iddia! 1257621670-doll

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Tomas Doll, Türkiye’de Arda Turan’ın Türkiye’nin en iyi futbolcusu olmadığını söyledi.
Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Doll, “Arda’nın yetenekli ama Türkiye’nin en iyi futbolcusu olmadığını belirterek, “Arda Turan’ın Türkiye’de en iyi futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda daha farklı bir düşünce tarzım var. Genç bir oyuncu, kalitesi üst düzeyde, ama bu potansiyelini kullanarak daha üst yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Bunu gerçekleştirirse Avrupa oynama şansı bulabilir” dedi.
MAKAKULA, VOLKAN ŞEN VE ÖMER ERDOĞAN
Tomas Doll, Türkiye’de pek çok futbolcunun potansiyelini ortaya çıkarması durumunda Avrupa’da rahatlıkla oynayabileceğini belirterek, en beğendi futbolcuları açıkladı.
Doll, “Kayserisporlu Makakula, Bursaspor’lu Volkan Şen ve defansta oynayan Ömer’i çok iyi buluyorum. Bunun dışında potansiyeli olan futbolcuların olduğunu görüyorum. Bunların da ortaya çıkartılması gerekir” dedi.
http://www.arenafutbol.org

Arda Turan hakkında müthiş iddia!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda Turan'ın müthiş performansı
» Arda Turan Hangi Takımla Anlaştı Şok İddia
» Müthiş İddia
» Müthiş iddia!
» Rus basınından müthiş iddia!