ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor I231073_fbli

Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor Empty
MesajKonu: Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor   Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 4:29 am

Maradona, Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı ve Galatasaray'ın efsane futbolcusu Hagi'yi yere göğe sığdıramadı.

Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor 1263310098-maradona-hagi

Arjantin'in Buenos Aires şehrinde düzenlenen panelde öğrencilerle buluşan Arjantin Milli Takımı'nın teknik direktörü Maradona, Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı ve Galatasaray'ın efsane futbolcusu Hagi'yi yere göğe sığdıramadı.
Messi'nin kendini aştığını da belirten Maradona, Messi'nin şu anda dünyanın en iyisi olduğunu ve efsaneler kadrosunda yerini alacağını söyledi.
Panelde mikrofonu alan bir öğrencinin "Son 20 yılda en beğendiğiniz futbolcu hangisi?" sorusuna efsane futbolcu Maradona, "Son yıllarda Avrupa çok klas oyuncular yetiştirdi. Buna örnek verecek olursak Zidane ve Hagi diyebiliriz. Ben büyük bir keyifle izlediğim bu yıldızların futbolunu özlüyorum. Bu oyuncuları benim futbol yapıma en yakın isimler olduğu için çok beğeniyor olabilirim. Dünya Kupası'nda Hagi'nin Kolombiya'ya attığı gol hala hafızamda. Gerçekten ustaca bir goldü." cevabını verdi.
2010 Dünya Kupası'nda iddialı olduklarını belirten Maradona, "Gruplarda büyük şanssızlıklar yaşadık ama kalitemizle Dünya Kupası'na katıldığımızı düşünüyorum. Arjantin her zaman için kupada favoridir. Bizim de tek hedefimiz Dünya Kupası'nı kazanmak." açıklamasında bulundu.
http://www.arenafutbol.org

Maradona Hagi'nin golünü unutamıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş'ın golünü izleyin!
» Maradona karar aşamasında..
» 70 metre gitti golünü attı! Video
» Maradona
» Vefakar Maradona!