ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Kızıl ihale sonucundan memnun Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Kızıl ihale sonucundan memnun Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kızıl ihale sonucundan memnun

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Kızıl ihale sonucundan memnun I231073_fbli

Kızıl ihale sonucundan memnun Empty
MesajKonu: Kızıl ihale sonucundan memnun   Kızıl ihale sonucundan memnun EmptyPerş. Ocak 14, 2010 10:07 pm

Kızıl ihale sonucundan memnun 9819_B_ibrahimkizil006

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, bugün yapılan medya hakları ihalesiyle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Türk vatandaşı olarak, yeniden Çukurova Grubu'nun almasına sevindim" dedi.
Kızıl, şöyle konuştu:
"Çok güzel oldu. Türk vatandaşı olarak, yeniden Çukurova Grubu'nun almasına sevindim. Türk futboluna da yatırımları olmuştu. Rekabetin olduğu yerde güzel şeyler oldu. Neticede Türk futbolu kazandı. Bu rakamlara benzer bir beklenti vardı. Türk Telekom'un katılımıyla biraz daha heyacanlandı. İş ciddiye alındı. Anadolu kulüplerine yansımasına gelince, Hasan Doğan dönemindeki sistemi şimdiki yönetim de uyguluyor.
Bizler, bu işin vebalini taşıdığımız için, kulüplerimizin bilhassa Anadolu kulüplerinin, kendi kulüplerinin menfaatlerini koruması adına oturup konuşacağız. Anadolu kulüpleri son durumu değerlendirmek için mutlaka bir araya gelir. Belki de federasyonun başkanlığında bir toplantı olacağını düşünüyorum."

14.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Kızıl ihale sonucundan memnun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İhale süreci başladı
» Federasyon ihale sürecini başlattı
» Kızıl'ın Gaziantep'e güveni tam
» Kızıl'dan TSYD açıklaması..
» Broos takımından memnun !..